Wpis z mikrobloga

@phase: A jakie jeśli można spytać?

A dziecko tak przypadkiem wyszło. Ale córka jest w porządku na razie, więc git. Obalam resztę wina, najwyższy czas za nią wypić.
  • Odpowiedz
@Mglisty: Na razie to dziadziejesz i widać to po Twojej działalności wpisowej na wypoku. Zarządzanie zasobami ludzkimi. Polowa programu zajęć pokrywa się z tym co szkolą w wielu korpo więc coś tam się przyda a sporo będę ogarniał.
  • Odpowiedz
@phase: Nie wiem czemu ale pomyślałem o Auschwitz.

Dziadzieję, ale ja zawsze uważałem się za starego w środku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy to źle, czy dobrze, reszta mówiła że jestem po prostu rozsądny. A ja się czuję że jestem po prostu leniwy.
  • Odpowiedz
@phase: carpia bijem czy jakoś tak Pedro, carpia bijem :) Obecne auto jest spoko, matko ale Mazda to była pomyłka. Może jakbym kupił nową z salonu byłoby ok, ale nigdy więcej sprowadzanych gratów.
  • Odpowiedz
@Mglisty: Czy ja narzekam? To że mam opla z drugiej (a być może i trzeciej) ręki nie znaczy że jest gorszy ;) Karpie owszem ale tylko w święta.
  • Odpowiedz
@phase: Oj panie, akurat astra 2 gen jest mocno prawilna, szczególnie przy >-1.8l. Jakbym miał taką w wersji coupe (tam był chyba 2.0 albo 2.2 montowany) to bym nie narzekał.
  • Odpowiedz
@Mglisty: 1.8 w zupełności wystarczy, bo nawet zagazowany daje rade 195 po autostradzie. A dziś wymieniłem świece i chodzi jak nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz