Wpis z mikrobloga

Mircy - studenty, jeżeli chciałbym się rekrutować w przyszłym roku na studia z informatyki na uniwerku i w formularzu rekrutacyjnym trzeba wpisać kolejno:
- wynik z matmy
- jeden z przedmiotów: Matematyka lub informatyka
- przedmiot dodatkowy (matematyka, informatyka, fizyka)

to czy mogę w każdą z tych rubryk wpisać jeden wynik z matematyki rozszerzonej?

#pytanie #studia
  • 11
@Kanken: u mnie przy rekrutacji na politechnice były 2 pola - jedno na wynik z matury podstawowej z matematyki i drugie na wynik z matury rozszerzonej i było "matematyka, fizyka, informatyka, chemia...". Ogółem z przedmiotów ścisłych. Nie mogłem dać wyników np. z fizyki i matematyki rozszerzonych (pal licho, że nie zdawałem fizyki). Tylko 1 przedmiot.
Potem tylko musiałem im dać kopię, czy oryginał świadectwa-wyników maturalnych, że faktycznie miałem takie wyniki. Znajoma
@Atexor: No bo ja sie uczę na profilu mat-chem i fizyki ani informatyki zdawać nie mogę, ale informatyki i programowania uczę się we własnym zakresie. I zastanawiam sie czy logiczniejsze będzie zdawanie samej matmy na wyższym poziomie czy zdać i chemie, poświęcając czas z matmy i zaliczyć oba przedmioty troche niżej (np w łodzi można wybrać chemie jako przedmiot dodatkowy na inf XD).

Rekrutowałeś sie na informatykę, na politechnice i dostałeś