Wpis z mikrobloga

@tadyo: Wygląda typowo jak na konsolowe standardy, chcesz wodotrysków to sobie włącz Crysisa 3 na pececie za 3k. Poza tym to co się liczy w Uncharted to grafika, bardzo mi smutno, że nie mam już konsoli bo bym ograł wszystkie części :(
@iso9001: @jam_nick: Oczekuję - bo wprowadzając na rynek konsolę nowej generacji ( premiera PS4 miała miejsce prawie 3 lata temu ) nadal nie ma szału graficznego - wydawane gry w 90% są optymalizowane pod wciąż żyjącą PS3 i to po prostu nie fair wobec graczy którzy #!$%@? na konsolę prawie 2k
Ja osobiście żałuję zakupu i spokojnie mogłem te 3 lata przegrać na PS3
@tadyo: Już nie chcę tutaj gównoburzy robić, więc napiszę tylko, że sam się wpakowałeś, bo już przed premierą tej generacji były przesłanki, że nie będzie ona zbyt mocna i już na starcie będzie gorsza od pecetów.
@iso9001: @jam_nick: Nie no nie chodzi o gówno burzę tylko nie pojmuję polityki SONY - ( znaczy względem biznesowym pojmuję , ale nie wzgledem etycznym ) - ostatnio szukałem VOD na PS4 - nie ma , masa tytulow tzw. imprezowych - guitar hero , buzz itp - brak
Platformowki do pogrania we dwojke na 1 ekranie - raptem 2 czy 3
Patrzyłem wczoraj co jest w ps store to są
@tadyo: szczerze to nie chcę mi się czytać tych wszystkich wpisobuli dotyczących grafiki i indyków ale widziałem że wspomniałeś o R6 Siege :) grze od Ubi a wiadomo - gry od Ubi zawsze są najlepsze graficznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Downgrade to był w Łocz Dogsach a The Crew, Unity czy Siege są zwyczajnie brzydkie.