Wpis z mikrobloga

@Shyvana: ekonomia tak bardzo gównokierunek - zachciało mi się bycia miltonem friedmanem. promotor w szpitalu - nikt mnie nie poinformował przesunęła mi się obrona i #!$%@? z magisterką. nie ma studiowania nie ma siana, bo mama dostaje na mnie i na siostrę zasiłek alimentacyjny. studiowałem zaocznie, bo nie było mnie stać na mieszkanie w miejscu studiów i tak wychodziło taniej. nikt nie potrzebuje ludzi z takim profilem.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: dużo się przesunęło? Pewnie o semestr?
Nic się nie stało, że przesunięte, przecież Ci nie #!$%@? 5 lat studiów w dupie.
Czy ja wiem czy taki gunwokierunek, w sumie to jak każdy inny.
Nie puacz tylko idz do roboty na pol roku, czekaj na obrone, odlozysz troche kasy a za pol roku sie obronisz i poszukasz roboty, bedzie profit
  • Odpowiedz
@MKULTRA: No stary, trzeba się wziąć w garść. Jak nie ma roboty typowo kierunkowej, to w oczekiwaniu na obronę idziesz do jakiejkolwiek roboty, potem szukasz pracy w zawodzie i tyle
  • Odpowiedz
@MKULTRA: To chyba bardzo lekki? Generalnie mi się wydawało, że aspergerowcy nie czują dowcipu/sarkazmu między innymi, więc po co siedzieć na mirko? Chyba, że jestem w błędzie to mnie oświeć.
A co do pracy, praca jest, ale wiadomo, że raczej w większych miastach i czasami trzeba się naszukać, często przechodząc przez niższe szczeble kariery.
Na pewno czekają Cię przeciwności, ale się nie poddawaj! :) Poczekaj na obronę i zacznij rozsyłać cv
  • Odpowiedz