Wpis z mikrobloga

@collector: musi być taki, do którego będę w stanie kupić grzałkę stacjonarnie i bez jeżdżenia do specjalnych sklepów na drugi koniec miasta. ja chcę coś, co działa i daje fajny dym i nie jest problematyczne - zabawa w szukanie grzałek albo montaże wykraczające ponad zmianę grzałki i dolewanie olejków mnie nie interesuje :)
@SScherzo: musiałaś trafić na felerny egzemplarz lub podróbkę. Jeśli ma być fajny dym to Nautilius byłby dobrym wyborem (pod warunkiem że byłby oryginał, nie klon!), przy czym w Nautiliusie lubi się tłuc szkło (można je dokupić, ale to kolejne koszta). Grzałki do kangera powinnaś dostać w każdym sklepie z e-papierosami, przy czym one znowu lubią przeciekać. Do 30zł najlepszym wyborem będzie coś na dolne grzałki Aspire BVC, najlepszy dym i oddanie
@collector: czyli co, kupić znowu taki sam? mój chłopak miał taką samą sytuację z tymi clearomizerami, ale po znacznie dłuższym czasie używania, bo po wielu miesiącach. no a u mnie padło po niecałych dwóch :|
@GaHee: Korzystałeś z grzałek kangera? Miałem zestaw spinner II + emov i grzałki wytrzymywały kilka dni. W dodatku ciekły jak cholera. Było to kilka miesięcy temu a problem występuje dalej, bo klienci przychodzą i narzekają strasznie. Odradzam póki co parowniki na dual coil'e od Kangertecha, może z czasem coś z nimi zrobią. Dziś dostałem właśnie nowe, na OCC. Zobaczymy jak się będą sprawować.
@GaHee: a powiedz mi - czy to możliwe, że mogłam sama to rozwalić przez dobranie złej grzałki? bo wzięłam jakąś do Volisha o tej samej mocy, pasowała (nie miałam w danej chwili innego wyboru). może ta z Volisha za mocno grzała i się przez to tak szybko wyrobiło? czy to bez znaczenia? bo różniły się chyba tylko firmą, to nie wiem...