Wpis z mikrobloga

Małe update na temat serwera: zgodnie z obietnicą, zoptymalizowałem dzisiaj serwer, usuwając zbędne i nieużywane mody oraz instalując kilka nowych usprawnień.

Wreszcie doczekaliśmy się AntiCheata. Dla większości graczy (w szczególności tych, którzy mają grę z GOG.com) będzie się to wiązało z koniecznością uruchamiania Unreala jako administrator oraz najprawdopodobniej z koniecznością ponownej konfiguracji gry (ustawienia graficzne, nick, skórka itp.). Użytkownicy wydań płytowych prawdopodobnie nie muszą niczego zmieniać - gra będzie działała tak jak dotychczas.

Nowy serwer - przeniosłem unreala do tej samej serwerowni, w której jest hostowany TeamSpeak. Dobry serwer to podstawa, ale fajnym uzupełnieniem jest...

...ZeroPing dla wszystkich broni - ooo tak, to chyba to na co wszyscy czekali :D. Nic nie irytuje tak, jak niezaliczony frag z powodu laga.

UTStats - statystyki dostępne pod adresem http://ut.msurma.net/ . Można przejrzeć log z rozgrywek, statystyki na temat skuteczności, i wiele więcej. ;).

To co, wpadniecie teraz na wspólną grę? Teamspeak: ts3.msurma.net.
Informacje na temat gry i link do ściągnięcia: http://unreal.msurma.net/

Chcesz być wołany na kolejne rozgrywki? Zaplusuj pierwszy komentarz pod tym wpisem (albo odplusuj, jeżeli nie chcesz już być wołany).
#unreal #unrealtournament
surma - Małe update na temat serwera: zgodnie z obietnicą, zoptymalizowałem dzisiaj s...

źródło: comment_YpVKAQE3j1AtIQG7nmtJq78jWQpAmk0T.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@surma: Trochę #!$%@? mnie w tej grze to, że wszystko tu jest takie ciemne. Ustawiłem brightness na full, a i tak ledwo widzę przeciwników na dłuższym dystansie niż CQC ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie ma do tego jakichś configów, żeby to zmienić?
  • Odpowiedz
@surma: When using ACE on tactical ops a number of people keep getting kicked for timeout during checks. This happens randomly in the game and as far as I am aware is a new problem (your update comment made me think maybe you have rolled out a whitelist update that caused it) I haven't changed anything with the ACE configuration in like a year. Its not happening during initial checks it
  • Odpowiedz