Wpis z mikrobloga

@dawidrayan:

Tak na serio to żal mi faceta, Szpilka głupek który jest idiotą i nie nadaje się do tego sportu sercem zgasił w Adamku całą pasje walki i dlatego Adamek moim zdaniem jest już skreślony i będzie występował regularnie w tanich kabaretach tam gdzie Pudzian i reszta. No w sumie ma swoje lata chłop ale mógł jeszcze parę lat powalczyć.

To jest bardziej kwestia zdrowia niż pasji. On jest już wystarczająco
P.....f - @dawidrayan: 
 Tak na serio to żal mi faceta, Szpilka głupek który jest idi...
@zebatykocur: nie mam bolu dupy, po prostu sie ustosunkowalem do wypowiedzi jednego z wpisow. Adamek #!$%@? sobie życie na zyczenie, pchal aie do polityki kiedy zorientowal sie ze z boksu juz nie pociagnie, zdal sobie sprawe ze gadaniem "kochajmy boga tylko on sie liczy" nie przekona wyborcow, zaczal bic sie z pionkami dla czystego show, bo tam dobrze placa. Przywykl do dolarow a teraz dopadla go smutna polska rzeczywistosc. Zycze mu
@choksondik: Przepraszam, że tak niestosownie spytam. Czy ja też mogę zawalczyć z Panem Adamkiem o Międzygalaktyczny Pas Polsatu?

Pytałem już Pana Najmana, Pana Pudziana, Pana Sławka i Pana Andrzeja. Nikt mi nie chce odpowiedzieć bez "wpytajnego".

* "wpytajne" - 10.000 USD
Udział w tego typu walkach nie wyklucza innych aktywności typu pomaganie młodszym zawodnikom w podnoszeniu ich umiejętności. Chciałbyś żeby pozostał ikoną boksu a on ma swoje życie i podejmuje decyzje najlepsze dla siebie. Widziałeś walkę? Czy możesz mu zarzucić brak przygotowania? Robi swoje, choć najwidoczniej jest już na innym etapie swojej kariery.