Wpis z mikrobloga

Haha, nie wierzę jakiego maila dostał znajomy sprzedający laptopy na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw laska ubzdurała sobie, że kwota za przesyłkę jest zbyt wysoka i ustaliła sobie swoją ;D
Znajomy się wkurzył i napisał jej, że może wysłać laptop w reklamówce, ale nie bierze odpowiedzialności za jego stan, otrzymał maila z załącznika.

#heheszki #prawo #studenciprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz aroaro1993 - Haha, nie wierzę jakiego maila dostał znajomy sprzedający laptopy na all...
źródło: comment_rV3dF5oqFe3ub8SWg3I6mzRtLkdF8Hti.jpg
  • 93
@waspnation: o czym ty Gadasz człowieku, ja mówię o ludziach którzy robią przedmiot tańszym a wysyłkę dwa razy droższa żeby byli pierwsi w sortowaniu według ceny, o takich mi chodziło.. A ty sobie januszuj, niedługo allegro was wsyztskich przejmie i będzie porządek

Pozdro
@aroaro1993: Ziomek miał kiedyś taką opcje, że kupił jakieś buty z Ryboka na alledrogo, wygląd na zdjęciach i cena wskazywała na oryginalne ale niestety takie nie były. Więc zadzwonił do niej, że jak nie odeśle kasy to sprawa w sądzie wyląduje, a babka na to, żeby przestał cwaniakować, bo ona skończyła prawo i zaraz zrobi z nim porządek bo ma znajomości ( ) skończyła prawo i
@cup12552: Wysłał całość. Po tym jak stwierdził, że nie zapłaci reszty, pieniądze mu odesłałem i wystąpiłem o anulowanie transakcji. I to nie był pierwszy mail, bo całość konwersacji trwała ok. 2 tyg. Zapomniałem jeszcze dodać, że przelew zrobił w poniedziałek, u mnie był we wtorek, a w środę zgłosił do allegro (twierdził,że na policję też) że jeszcze paczki nie dostał.
@InfinityM: zauważyłam, że wśród prawników panuje taka zasada, żeby straszyć samym sobą "nie podskakuj, jestem prawnikiem". Kilka razy sama byłam tak straszona, bo oni myślą, że są bogami prawa, a zwykły szarak boi się dotknąć podręcznika od prawa. Takim rzuca się paragrafem i wtedy szczena opada i obniżają swój ton.