Wpis z mikrobloga

Mam do sprzedania oksfordki czarne. Zamówiłem sobie dwie pary w sąsiadującym rozmiarze i te mógłbym zwrócić, ale pomyślałem sobie, że któryś Mirek może chciałby skorzystać. Rozmiar 42, na 42,5 też pewnie będą pasować.
Zwyczajne, klasyczne, ze skóry, bez niepotrzebnych ornamentów - w tej cenie uważam, że się opłaca, porównując do tego, co można dostać w CCC i innych Deichmanach.
Moja cena - 139 zł, bo tyle dokładnie za nie dałem po uruchomieniu kodu rabatowego. Odbiór osobisty w Wawie, żebym nie musiał latać na pocztę. Okolice Placu Grzybowskiego ok 17:30-18, bo nie chce mi się wozić ich po mieście. Z tego linka kupowałem. https://www.zalando.pl/pier-one-oksfordki-black-pi912aa00-q11.html
#modameska #ubierajsiezwykopem #warszawa #zalando #sprzedam
Pobierz advert - Mam do sprzedania oksfordki czarne. Zamówiłem sobie dwie pary w sąsiadującym...
źródło: comment_Pja3btBPtu0VHtqb59PHqyw54bkEYzAX.jpg
  • 3
@Kajetan8: cena nominalna 159 zł, więc drożej. no chyba że coś jeszcze kupisz i rabat uruchomisz.
w każdym razie - nie namawiam, informuję, że jest taka opcja. jak nikt nie będzie zainteresowany to po prostu zwrócę za darmo, dla mnie to nie problem.