Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: Burak, piles cos dzisiaj?
Przeciez to oczywiste ze filmik takiego typu bedzie sponsorowany, bo jakos nie wierze w to ze gonciarz jest matka teresa xxi w. i bedzie tak o robil filmy na ten temat.
ps Ciezko jest okreslic subiektywnie, czy jakis temat jest z dupy czy jest tematem powaznym, dopoki nas osobiscie nie dotyczy :)
zgadza sie. budowanie napiecia czy muzyka i montaz sa perfekcyjnie wyrezyserowane pod to by widz przejmowal sie tematem z dupy. ciekawe czy zrobil to dla agencji obslugujacej ta kampanie za darmo czy po prostu zapomnial umiescic napis "material sponsorowany" ;)


@BrzydkiBurak: Nigdy nie lubiłem twojego contentu, ale muszę przyznać, że tu trafiasz w sedno. Fajnie, że jakiś "jutuber" o tym mówi
@M3L8ORP: dwa slowa klucze przy wiekszosci tego typu kretynizmow:

slaktywizm - dla odbiorcow ktorych jedynym relanym osiagnieciem bedzie obecnosc w tabelce excela.

zawodowe dojenie lewackich grantow czy dotacji (nawet unijnych lub ministerialnych i samorzadowych) za "wyniki bardzo potrzebnych kampanii spolecznych" przedstawiane zwrotnie w pliku excel.

@zerozero7: przykro mi :G

@Aditor: ta akcja jest walka z wiatrakami i obluda. z hejterami sie nie dyskutuje tylko ich banuje. jesli ktos jest
@StannisTheMannis:

hejter: debil. podczlowiek ktory siedzi zazwyczaj po drugiej stronie monitora i chce czemus/komus bezpodstawnie lub bezprawnie i najczesciej bez argumentow "#!$%@?". taki maly sadysta - czerpie przyjemnosc z tego ze ktos przejmuje sie gownem plynacym z jego klawiatury. najczesciej frustrat. slowo klucz: marik1234 xd

stopmowienienawisci: hajs musi sie zgadzac. zamiast likwidowac hejt w internecie dac przyjemnosci hejterom - uswiadamianie im ze ich sadystyczne gowno moze kogos faktycznie zabolec i ktos
@Rv0000: @BrzydkiBurak: przecież na samym początku filmu stwierdza, że "poproszono mnie abym wyedukował was w temacie mowy nienawiści", a na końcu linkuje do strony tej akcji. Gonciarz się sprzedał i tyle ( )
@DiKey: oj tam oj tam gonciarz gonciarzem ale pragne rowniez zwrocic uwage na osoby ktore same kiedys wystapily w moim w/w filmie :G

z gonciarza bywa bardzo spoko gosciu - nadal mam skryta nadzieje ze jesli faktycznie pewna agencja mu to zlecila to zrobi chociaz z czescia tych srodkow cos realnie dobroczynnego. wtedy stawiam mu flaszke + kalacha z wiaderkiem ammo na strzelnicy + uscisne mu dlon klaniajac sie w pas.