Wpis z mikrobloga

K---a znowu te #rozowepaski w #pracbaza , sytuacja sprzed 10 min.
Dziewoja relatywnie młoda bo 26 lat... Dostała polecenie służbowe aby skontaktować się z jednym potencjalnym partnerem... D-ziewoja, K-ierowniczka

D: Ty no Kasia... nie mogę znaleźć....
K: Czego nie możesz znaleźć?
D: No tej firmy...
K: Przecież jest adres....
D: No adres niby jest ale firma inna....
K: No podał ci adres, weź ogarnij sama.... masz dokładny adres, ogarnij firmę i działaj.
3 min później
D: No to coś się zmieniło najwyraźniej.
K: Kurde, no niemożliwe, a jak ich szukasz....
D: no wpisuje tak jak napisałaś, adres plus nazwę firmy... no ale k---a nie wychodzi...
K: a co wpisujesz dokładnie, może jakaś literówka?
D: Ta... literowka... No wpisuje ul. Iskrzycka 10, firma ASAP.... (ʘʘ)

Kiero razem ze mną w śmiech, oczywiście reszta różowych nie ogarnęła nawet o co chodzi xD
Ja p------e, chyba w końcu muszę zebrać się do zmiany pracy.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#czarnyhumor #heheszki #truestory #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"bardzo proszę to pilne, zależy nam na czasie, pospieszmy się, raz raz!".


@despiaciu: Mi się jednak wydaje ,że "CITO" albo "ASAP" w mailu jest 100 razy lepiej widoczne i zrozumiałe niż "proszę o szybkie załatwienie sprawy", "sprawa bardzo pilna" "jak najszybciej to możliwe" itd.

Przede wszystkim dlatego ,że CITO albo ASAP umieszczone na początku tematu jednoznacznie kategoryzuje wiadomość, a dwa ,że w dobie chyba już całkiem rozwiniętego oprogramowania typu Thunderbird
  • Odpowiedz
  • 2
@Ilythiiri: dokladnie, poza tym jesli mailujesz z obcokrajowcami jest to jak najbardziej naturalne. Problem pojawia sie gdy sloik lub jego znajomy trafia do korporacji I tam prezentuja im pewne skroty ktorych nie znali, wtedy jest najwieksza spinka bo k---a jak to tak? Zamach na jezyk Polski. :D
Idac tym tropem ma nadzieje ze napinacze takie jak
@piastun: @Kunnorinno: @jendriu: @Andruszo:
Nie uzywaja
  • Odpowiedz
@_komentator_: Jak normalnie mam w dupie takie zagrywy, tak tym razem chciałem coś odpisać...zastanawiałem się jak to ująć i wpadłem na twój komentarz...lepiej bym tego nie ujął...nawet mi nie żal takich społecznie i emocjonalnie ograniczonych nuworyszów umysłowych...nie wiem gdzie byli rodzice ale powinni się za ten element wstydzić...przez kolana i że-na-da...
A propos korpo: pracowałem w bardzo dużym korpo przez kilka lat i jakoś nie do pomyślenia były takie klimaty...nie
  • Odpowiedz
@jendriu: Czemu aż tak cie to boli? :> Nie wierzę, że aż tylu osobom wadzi jedynie ten zwrot, czy nawet heheszki z niewiedzy różowego.
Ktoś was ostro musiał przeorać w korpo, was albo waszych bliskich. Czasami bywa ciężko, takie życie w korpo świecie śmieci. Selavi!

  • Odpowiedz
@despiaciu: boli mnie jedynie "beka" z normalnej dziewczyny. Całe szczęście, że wybrałem inną drogę zawodową niż z-----e korpo i nie musze użerać się z ludźmi, którzy stosując skróty z innego języka myślą, że są panami wszechświata. Nie, nie jesteś ani panem, ani nawet kimś ;) a teraz wracaj do robienia "riserczingu", "fokusowania się na targecie" czy innego gówna. Nie zapomnij jednak o tym by najpierw

  • Odpowiedz
@jendriu: hahahaha, tańcz pajacu :D C--j mnie obchodzi czym się zajmujesz i co robisz, nie chce to nie czytaj, wrzucaj na czarnolistę i nie spinaj się w internecie o byle g---o bo ci żyłka pęknie jak odkryjesz trochę więcej życia.
Nie mniej jednak dziękuję za troskę <3 Skoro nie miałem do czynienia z korpo to fajnie, że wypowiadasz się na temat który znasz jedynie z absrachuje czy innego yt kanału,
  • Odpowiedz
@despiaciu: kochany korposzczurku bez przyszłości, spójrz na komentarze wyżej i zrozum w końcu, że to ty jesteś tutaj jedynym pajacem. A jeśli już mówimy o odkrywaniu prawdziwego życia to tak sie składa, że w przeciwieństwie do ciebie nie mam bordo xdd
  • Odpowiedz
@jendriu: nawet nie wiesz jak dobrze się bawie zwodząc komentarzami :D
Tak to jest już, jeden z--------a drugi ma czas na heheszki z pajacy takich jak ty. :D
Z---------j tam i pozdrów siostrę :**
  • Odpowiedz
@jendriu: nawet nie wiesz jak dobrze się bawie zwodząc komentarzami :D
Tak to jest już, jeden z--------a drugi ma czas na heheszki z pajacy takich jak ty. :D
Z---------j tam i pozdrów siostrę :**
  • Odpowiedz
@despiaciu: to bedzie trudne, bo nie mam siostry ;( Powiem Ci jak jeszcze jest, jedni tacy jak ty siedzą w korpo i cieszą się bo mogą popisać głupoty na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdy nikt nie widzi. Drugim w życiu się udało i robią to co lubią ;D pozdrawiam serdecznie!
  • Odpowiedz
@jendriu: Powiem ci, cieszę się że jesteś wzorowym służbistą, mam nadzieję że kocenie o ile jeszcze takie jest w jednostce przesżło ci łagodnie, to tłumaczyłoby twarde spięte poślady... chociaż nie... strażaki nie mają takiego kocenia co najwyżej zlali cie wodą... Tak czy owak, trzymam kciuki że kiedyś awansujesz na starszego sikawkowego i będziesz z dumą o--------ł się w centrali jak ja w moim biurze już teraz. ;)
Chyba że wolisz
  • Odpowiedz