Wpis z mikrobloga

Witam modowych mirków, mam takie pytanie, może głupie może mondre nie wiem. Od jutra w biedronkach mają być jesienne kurtki pikowane, a że cebula we mnie motzno (a raczej nie do końca się przelewa i nie stać mnie na kurtki za kilkaset złotych) chcę was zapytać co o tym myślicie. Gdyby ta niebieska naprawdę dobrze leżała to nada się do noszenia do koszuli/t-shirta i jeansów/chinosów czy jednak ni cholerę nie będzie fitować i tylko węgiel można w takiej przerzucać? Pytam przede wszystkim o wygląd, bo po składzie nie spodziewam się wiele więcej niż plastiku.
#ubierajsiezwykopem
Pobierz
źródło: comment_2TbSOd1Aky5FGj66zH4HfyJrfNgldpvf.jpg
  • 5
@dGustator: Z tym plastikiem to bardziej na luźno to rzuciłem, bardziej w znaczeniu, że nie spodziewam się super jakości :D
@brachistochrona:
No cóż panowie, dzięki za opinie! Chciałem zapytać na zaś, bo może gdybym dostał mega hejt, że okropna i w ogóle nie nadaje się do założenia to jakoś wybiłbym sobie to z głowy, ale widzę że nie tylko mi po zdjęciach wydaje się zdatna do noszenia.
@Unstoppable: Wydaje mi się, że te biedronkowe mogą być trochę szersze niż z popularnych sieciówek, a cena 70 zł wcale jakaś aż tak super niska nie jest. Jak masz sensownie wysokie BMI to może będzie spoko, ale jeżeli już kupować budżetową kurtkę to nie wiem, czy uderzanie w pikowaną byłoby dobrym pomysłem.

Wolałbym już w takim budżecie kupić np. http://www.denley.pl/product-pol-32581-Kurtka-meska-KAMLIN-14-01-czarna.html
IMHO zdecydowanie lepiej się prezentuje i nie wygląda na bardzo tanią.