Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze oredzie kopaczowej

Premier oświadczyła, że oczekuje się od Polski gestu solidarności i przyjęci przez nas uchodźcy to tylko ułamek całości. Dodała, że koszt ich pobytu w naszym kraju pokryje Unia Europejska.

Przypomnijcie mi, kto placi te skladki unijne? Nie przypadkiem Polska?
Naturalnie, jak widac nie ma zamiaru wetowac. Jedyny plus to ze beda uchodzcy, a nie imigranci - jedynie ciekawe jak to rozdziela skoro falszywe paszporty fruwaja tu i tam...
#polityka #4konserwy #polska #wybory #imigranci
  • 11
@Ideologia_Gender: Unia Europejska pokryje tylko niewielki %. Węgrom za cały pobyt ich uchodźców tam, cały ten syf który zrobili, utrzymywanie ich przy życiu, fundowanie jedzenia, zapłacili 3 mln.

@empeash: Pytanie tylko z czego zabiera i na co wydaje. UE zabiera nam z realnej gospodarki, która tworzy potrzebne miejsca pracy, inwestycje i sprawia że się bogacimy, a daje nam na przedsięwzięcia pt. "gender w szkołach" "spoty w tv jaka to UE
@Bsx88: nie, nie wiem jakbyśmy żyli. Doskonale pamietam jak żyliśmy. To nie sa jakieś odległe czasy. Ja widzę jak państwo żyje i ma sie zupełnie niezłe. Twoje opinie jak byłoby bez unii to juz zupełne gdybanie, bo nie mozna nic pewnego w tym temacie powiedzieć.
@empeash: Tak, tylko że one nie miały komunizmu, ja ci daje przykłady, państw które też były nękane przez komunizm, 25 lat temu były na niższym poziomie niż Polska, a dzisiaj radzą sobie fantastycznie.
Zobacz na Koreę płd. która nie jest krajem tranzytowym tak jak Polska, graniczy z Koreą płn. która nie prowadzi z nią żadnej wymiany handlowej i jest o połowę bogatsza od Polski, która dostała w ostatnich 8 latach dostała
@Bsx88: nie wiem jak mamy sie porównywać do Chin, Korea zreszta tez wzrost zaczynała juz odczuwać od lat 80 kiedy my byliśmy faktycznym bankrutem. Daj jakis przykład z Europy.