Wpis z mikrobloga

Polecam memki g------------w o Petru jaki to nieudacznik :D

http://www.wykop.pl/wpis/14406691/ojojoj-co-za-wczerosc-xd-nowoczesnapl-heheszki-4ko/

Nieudacznik, który był głównym ekonomistą BPH i dyrektorem strategicznym w kilku innych bankach.

Ale najlepsze, że piszą to dzieciaki od korwina i wiplera, który swoją karierę w sektorze PRYWATNYM zakończył na pozycji junior k---a consultanta w deloitte XD i był tak słaby, że wolał wziąć kilka kursów PR i pójść do polityki na państwowe gdzie p------i co popadnie w zależności od koniunktury i tu zna się na wszystkim po czym bierze zwrot kasy (odpala ochłapy wykopkowym kucom za machanie flagą na wiecu) na kampanię i żyje się dalej XD
Petru ma jednak 100% racji czego cały korwin jest najlepszym przykładem.

Ej, @LibertyPrime masz ty rigcz?

#petru #nowoczesnapl
#korwin #4konserwy
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_jem_grzybow:

z Petru jest ten problem, że jemu jest ciężko zaufać, bo w swoich wypowiedziach sprawia wrażenie takiego cynicznego, cwanego bankiera, ale mówi calkiem z sensem


Przypominam, że już był taki co mówił całkiem z sensem i nawet te same środowiska go wspierały. Zupełnie nie rozumiem jak można głosować na kogoś jeśli nie ma się do niego zaufania, choćby był najlepszym specjalistą. A Petru jest akurat mega podejrzany.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Zrozumiałem tą wypowiedź jako "pomimo, że mam do niego ograniczone zaufanie, to popieram bo jest specjalistą". Z ciekawości - kogo popierałeś nim pojawiła się .nowoczesna?
  • Odpowiedz
@keyah: Ostatnio nie miałem na kogo głosować, poprzednio głosowałem na PO, a jeszcze wcześniej przez przypadek nie mogłem akurat zagłosować.

Od razu uprzedzę posądzenia o lemingozę - PO miało świetne postulaty gospodarcze, ale to nie znaczy, że nie będę teraz ufał nikomu kto będzie takie przedstawiał. Nigdy np. nie głosowałem na korwina, bo uważam go za błazna a nie człowieka, ktory mógłby coś zmienić.
  • Odpowiedz
A co tym zlego? Akurat stare PO mialo bardzo dobry program.

@miki4ever: powiedziałbym, że nawet lepszy. Po prostu bardzo przypomina w działaniu PO, środowiska związane z PO, staje po stronie PO (tej obecnej) w wielu ostatnich sprawach, itd. .. Nie jest to nic nowego, lepszego czy klarownego.
  • Odpowiedz