Wpis z mikrobloga

#trojmiejskiewykopparty #wykop #chilicontest #notatkagoromadska #wykopparty #wykoparty #wykopiwo #gdansk #sopot #gdynia

@Elifik32 Wysłałaś więcej breloczków i kostek, ale wszystko zostało rozdane i nic się dla mnie nie ostało. Ważne jednak, że ludzie są szczęśliwi ;) @Luxik podziwiał (chyba twoje) pismo ;)

Jeszcze raz dzięki wszystkim za przestrzeganie regulaminu. Przepraszam wszystkich, którzy zostali zamknięci w areszcie do czasu wyjaśnienia gdzie byli ich rodzice. Osoby które nie piły z butelek Ambera proszone są zgłosić się do komendy policji na ul. Piwnej w Gdańsku zgłaszając ten fakt w dyżurce. @policja Panowie, wiecie co z nimi zrobić.

#uszkota Dzięki Piotrze i całej ekipie za udaną imprezę. Mam nadzieję że jeszcze się nieraz spotkamy!

#browaramber Czy to z butelek, czy ze szklanek, czy #uszkota, czy już po imprezie, każdy kto pił, wśród piw z Waszego browaru odnalazł coś dla siebie! Dzięki!

#ostrakuchnia Dzięki Ci za niezapomniane przeżycia, myślę że każdego z uczestników, ale też osób obserwujących. Obyło się bez ofiar śmiertelnych. @Rabusek się wkręcił w temat. Jak dla mnie mistrzem jest @grafi który jednak przeżył http://www.wykop.pl/wpis/1433899/dla-wszystkich-ciekawskich-i-tych-mniej-tak-byla-k/ Jak ktoś nie dał mu plusa to jest teraz taka możliwość. Zasłużył.

#fiskusbiurorachunkowe dziękuję za tort, wyszedł cały w około 10 minut ;( nie dostałem kawałka. Jak smakowało?

@nowik Dzięki! Za to że jesteś ogarniętym człowiekiem, który wspomógł nas organizatorów! Możesz liczyć na moją pomoc w każdej sprawie. Zawsze. Dzięki za naklejki, zdjęcia i bardzo pozytywny sposób bycia.

@RomeYY czy na pewno nie musimy porozmawiać? ;P co tam się działo?

@Luxik ;) hehe, za lokum dla wszystkich, za pomysł, aby party się odbyło, za wszystko co wniosłeś swoimi działaniami do tej wyjątkowej imprezy oraz dziękuję również @Luxusowa , bo wiadomo że bez Ciebie nic by się nie udało.

@TrzebaMyslec dzięki Ci za uszy, które słuchały mych narzekań i za pomoc, która oczywiście była bardzo potrzebna!

@Trutka dzięki Ci za moje zaskoczenie Twoją aparycją - bardzo pozytywną, uśmiechnięta gębą, wielkiego człowieka! Dzięki również za pomoc na wejściu i pilnowanie porządku, za gotowość bojową!

@MasterSoundBlaster dzięki Ci za taxi ;) i ogarnięcie powracających

@wrzoskoowna Kobieta która chciała być mężczyzną ;D dzięki za pomoc w noszeniu piwa od Ambera. Nie mogłem Cię przekonać że dam sobie radę. Nie lubię jak dziewczyny mnie wyręczają. Ponadto ja lubię nosić ;) Dzięki również za trzymanie mojej strony. Wszystko jest ok.

@poborca_podatkowy dziękuję! :D

@wykop dzięki wykopie za możliwość zorganizowania tak dobrej imprezy, bez Ciebie byśmy się wszyscy nie spotkali

@wywlekacz co się stało?

Żałuję że miałem tak mało czasu i/lub sił, odporności, aby z wami wszystkimi porozmawiać.

Przepraszam za to co nie wyszło. Nie byłem w stanie wszystkiego ogarnąć. Niestety są ludzie łamiący regulamin ;/

Dziękuję też wszystkim, którzy jakkolwiek przyczynili się do tego że ta impreza wygląda tak, a nie inaczej. To Wy stworzyliście klimat tej imprezy. Nie powiem jak było, to Wy musicie to ocenić! Czekam na wasze głosy w komentarzach.

W zależności od różnych czynników znalezisko podsumowujące ukażę się pod koniec tego lub przyszłego tygodnia. Czekam na to aż wygadacie się na mikro, zbiorę te informacje. Czekam na listę osób obecnych @Luxik @nowik. Czekam na wszystkie zdjęcia od kogokolwiek na goromadska@wp.pl.

Jeżeli zapomniałem o czymkolwiek, wybaczcie i przypomnijcie na pw lub goromadska@wp.pl.

Pozdrawiam wszystkich!
źródło: comment_9hJHjwbrPnX7VTtz3lTkUovScrgVeX3u.jpg
  • 18
Jeszcze raz dzięki wszystkim za przestrzeganie regulaminu. Przepraszam wszystkich, którzy zostali zamknięci w areszcie do czasu wyjaśnienia gdzie byli ich rodzice. Osoby które nie piły z butelek Ambera proszone są zgłosić się do komendy policji na ul. Piwnej w Gdańsku zgłaszając ten fakt w dyżurce. @policja Panowie, wiecie co z nimi zrobić.


@goromadska: prawie Ci się udało, ale i tak wiedzą, że swoje regulminy traktujesz super poważnie ( ͡º ͜