Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy

Was #!$%@? do reszty pogięło. Ja rozumiem sprzeciw wobec przymusowego osiedlania ludów pustynnych nad Wisłą. Ja rozumiem argumentowanie swoich obaw przyczynami ekonomicznymi. Ja rozumiem obawy przed masowym eksodusem z bliskiego wschodu, ale do #!$%@? nędzy nie wyciągajcie jakichś NWO teorii spiskowych. Wszystko idzie wytłumaczyć egoizmem i skrajną głupotą.

O byciu #!$%@? rasistom nie wspomnę. Boli was #!$%@?, że takiego araba stać się przenieść do europy, a wy możecie pomarzyć o emigracji do australi czy kanady?
  • 20
  • Odpowiedz
@MKULTRA: wojny na bliskim wschodzi nie są od wczoraj a nagle tyle ludzi do europy nie wydaje ci się do dziwne? Nie twierdze że nwo czy coś ale taki przypadek to śmierdzi
  • Odpowiedz
@Dejna93: nie no #!$%@? stoi reptyl na pustyni i mówi "Ty no ahmed bier kuzynów i dawaj do europy kopać węgrom po płotach."

"przyjmiemy wszystkich imigrantów"

Angela Merkel
  • Odpowiedz
@MKULTRA: obrazek to oczywiście #heheszki ale gdyby ktoś szykował jakiś spisek to też przecież zadbałby o to żeby mieć jakieś wiarygodne uzasadnienie

Boli was #!$%@?, że takiego araba stać się przenieść do europy,


Od kiedy to "stać na to żeby się przenieść" znaczy to samo to "stać na to żeby przyjechać, ale mieszkanie to już mu musi zafundować państwo"?
  • Odpowiedz
Boli was #!$%@?, że takiego araba stać się przenieść do europy


@MKULTRA: Boli, że takie araba stać na sprzedanie w #!$%@? wszystkie włącznie z żoną/żonami i dziećmi (i kozy też), żeby przepłynąć na pontonie doi europy i siedzieć na zasiłku i wpieprzać się w życie publiczne, bo mu #!$%@? nie odpowiada prawo zastane czy kultura.

#bekazlewactwa #logikalewacka ##!$%@? (>)
  • Odpowiedz
wiadomo że sporo w tym wszystkim palce macza ISIS,


@MKULTRA: dla Asada też lepiej żeby nieprzychylna mu ludność się wyniosła

chodzi o myślenie, że jakaś lewacka międzynarodówka chce zniszczyć "białą" rasę.


To już jest wróżenie z fusów (ale nawet gdyby istniała "lewacka międzynarodówka" i miała zamiar komuś zaszkodzić, to raczej by się z tym nie obnosiła) - co nie zmienia faktu, ze napływ zagranicznego proletariatu jest jak najbardziej na rękę lewicy
  • Odpowiedz