Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #korwin #gorzkiezale jutuber-ator-politykier (aka #pracowniktvn ?) wcale mnie nie dziwi na liscie. moja opinia* jest taka ze bedzie pasowal idealnie do pozostalych manipulatorow politykierow z przypadku ktorych wylacznym celem jest czerpanie z kolejnych pokladow koryta** (mam na mysli ogolnie politykierow a nie partie korwin oczywiscie). kilka lat trenowal przed kamera wiec obawiam sie ze nawet mu to wyjdzie. obawiam sie tez ze jakies atorowe brudy czy dramy ktore serwowali mu jutubowi oponenci i na jutubach sie rozchodzily po kosciach... beda teraz potencjalnie pod szyldem tak prawilnego ugrupowania rozdmuchiwane tak by ugrupowaniu zaszkodzic.



niech mnie ktos dzis przekona ze jest inaczej i moje obawy sa z dupy - nagrodze za wysilek wystrzalowym prezentem (burake #rozdajo pistolet czarno-prochowy west pocket) a na dokladke nawet rusze wtedy dupe by konkretnie na atorka zaglosowac... a niech nawet strace - dam nawet pare sztabek na kampanie :G

kurde jak ja sie boje ze on cos #!$%@? w mojej ulubionej partii ()
  • 26
@Brzydkiburak Zagranie #pracowniktvn jest tu raczej po to by jak pisałeś dorwać się do koryta i nachapac się kasy a to że startuje z listy korwina może świadczyć o jakimś układzie między nimi. Korwin prawi mądrze ale jego poparcie dupy nie urywa dlatego może stwierdził że jeżeli dogada się z kimś z YT który ma tam jakąś widownię więc to może być tak że ator go wypromuje innych przedstawi w kiepskim świetle
@BrzydkiBurak: Twoje obawy są z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drama Atora znana jest w większości tylko w społeczności gimbusów, którzy głosować i tak nie mogą. Negatywne nastawienie do niego ma jeszcze tylko część wykopków, którzy w większości nie zrezygnują z głosowania na Korwina, bo ktoś tam jest na 5 miejscu na liście w Warszawie. Poza tym wykop, wbrew wykopowym opiniom, ma bardzo mały przekład na wynik
@mandziok: Skoro tak, to proponuje wysunąć pozew. Nie można? Pewnie dlatego, ze nie okradł. W jaki sposób kogoś okradł?

@dzertel: Halo? Korwin niema nic wspólnego z internetami, poza swoimi profilami i AMA na wykopie. Atora zrekrutował Wipler. Widownia Atora ponoć w 80% jest powyżej 18 roku życia. I jeśli porównać poziom komentarzy u Gimpera z tym u Atora, to jestem w stanie w to uwierzyć. A i wybory prezydenckie pokazały.
mądrze gada


@harnas_sv: to niestety nieprawda, jeśli nie masz wiedzy dużej na jakiś temat - może ci się tak wydawać. Pamiętam jego odcinek o poziomach internetów i kolejny o Torze… stek, stek bzdur przeplatany z kilkoma prawdami oczywistymi po zagłębieniu się w DeepWeb, niejednokrotnie łapałem się za głowę jak słyszałem coś.
@tomekb1999: ja sie nie doszukuje jakiegos spisku z podstawieniem by bylo jasne :G

@harnas_sv: nie sledze wszystkich filmow atora i widzialem ich faktycznie raczej niewiele ale mialem pecha/szczescie trafic na takie w ktorych wypowiadal sie na tematy ktore sam raczej ogarniam i moglem sobie wystawic opinie. niestety dosc mierna/srednia. nie da sie byc ekspertem w codziennie innej dziedzinie o ktorej dowiadujemy sie z aktualnego naglowka prasowego.

@pitstone: no co?
@BrzydkiBurak: spisek nie, ale nawet gdyby było tak jak mówisz (ator pójdzie "do koryta"), to nie rozwali to partii KORWIN. A być może przyczyni się do lepszego wyniku w wyborach. Ale jeśli jest tak jak mówił Wipler, to nie powinno być tak źle (podobno ten pan ma wolnorynkowe poglądy), a poza tym, myślę, że Przemek wie co robi :) nie martw się tym panem, i zaufaj duchowi liberalizmu ( ͡°
@madegg: W największym skrócie - załatwianie deali YouTuberom z firmami po czym nie przekazywanie im pieniędzy za nie i opóźnianie się z fakturami. Ja osobiście z tym człowiekiem zakończyłem współprace od razu jak się nie dogadywaliśmy. Odnośnie siebie, ja na sumieniu nic nie mam.