Wpis z mikrobloga

Witajcie, przyszło mi zmienić miejsce zamieszkania - północna część Poznania i potrzebuję na jakiś czas najlepszego rozwiązania internetu mobilnego na kartę (najlepszy stosunek ceny do limitu, a jak się uda to bez limitu). Czy są jakieś warianty internetu bez limitów bez związania się lojalką? Jakiś czas temu było dużo reklam lte bez limitu ale czy to dalej obowiązuje i jest opcja na kartę? Teraz uruchomiłem sobie pakiet w play 10GB za 10zł i połączyłem LTE i działa.
#orange #plus #tmobile #play #internet #lte #internetmobilny
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert83 Playa nie polecam jeżeli chodzi o jakoś netu, żona ma i jest tragedia jak ma coś sprawdzić to ja to zrobię 5 razy a ona dalej czasem ląduje stronę i nie mówię tu o darmowym LTE tylko normalnym pakiecie, ten darmowy LTE to już w ogolę nie działa, komunikator bez zdjęć po kilku minutach się ładuje czasem, nic więcej.
  • Odpowiedz
@robert83: kupujesz starter RBM, przenosisz do fakt mobile, tam doładowujesz za 5zł i masz konto ważne rok, wracasz do red bull mobile, doładowujesz za 10zł, aktywujesz promocyjny pakiet 1GB na rok i potem co 30 dni darmowe LTE, tym samym za 15zł masz darmowy internet na rok, oczywiście tylko LTE. Mieszkam w Poznaniu i używam tego od ponad roku i działa świetnie.
  • Odpowiedz
@rufus1987: a czym się to różni od darmowego lte w rbm przy wazności konta i min 30zl na koncie? Nie trzeba przedluzac i miec tych 30 zl? Planowalem raz na 100 doladowac za 50 i miec 3 miesiace darmowego lte.
  • Odpowiedz