Wpis z mikrobloga

#kolej #transport #ksiazki #cebuladeals #bydgoszcz #torun #grudziadz #wloclawek #kujawskopomorskie #arriva
Przynieś książkę i złap bilet tygodniowy na dowolną relację za 1 zł!
Książki kochają być czytane! Tym hasłem rozpoczyna się akcja przewoźnika kolejowego Arriva RP – Kolejowa Czytelnia Arriva.

Zasady są bardzo proste – każda osoba podróżująca naszym pociągiem będzie mogła skorzystać ze zbiorów mobilnej czytelni, a co więcej wymieniać się książkami ze współtowarzyszami podróży.

Na początek tego projektu przygotowaliśmy absolutnie specjalną ofertę promocyjną. Każdy kto w dniach od 14 września do 20 września br. przyniesie dowolną, nową lub używaną książkę i zostawi ją w Kolejowej Czytelni Arriva będzie uprawniony do zakupu biletu tygodniowego na dowolną relację obsługiwaną przez Arriva RP za 1 zł.
http://arriva.pl/art/660/rusza-kolejowa-czytelnia-arriva.html
Pobierz p.....4 - #kolej #transport #ksiazki #cebuladeals #bydgoszcz #torun #grudziadz #wlocl...
źródło: comment_KObraUbiGgEvFpI72EngPu3JbcuqEncm.jpg
  • 5
@Qardius: Zależy jaka trasa. Jeżeli odcinki niezektryfikowane to bywa taniej niż autobus, na zelektryfikowanych jest drożej. Toruń-Chełmża na przykład. Bilet na autobus to 6,60 a pociąg od Torunia Miasto (przystanek najbliżej dworca na Dąbrowskiego) to 3,90 i jeszcze są ulgi dla uczniów i studentów do tego. Na "mojej trasie" jak jeszcze mieszkałem w Toruniu najtańszy bilet na autobus to 8,80 a zazwyczaj jest to 13. Bilet na pociąg kosztuje na tej
@Wredna_pomarancza: Niezłą anegdotę mi sprzedał mój instruktor na prawo jazdy. Mieszkał we Włocławku ale studiował w Bydgoszczy wtedy jeszcze na ATR. Swego czasu bardziej mu się opłacało wstawać codziennie przed 4 i dojeżdżać do Bydgoszczy pociągiem (przy okazji zawsze sobie powtarzał materiał) bo było sporo kursów na tej trasie i po prostu dojeżdżanie przez jakiś czas było dla niego tańsze niż wynajmowanie mieszkania. Ale to było prawie 20 lat temu.
@