Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: "Ewa Kopacz: JKM miał rację, należy zlikwidować podatek dochodowy.
Pani Premier Ewa Kopacz w wywiadzie dla TVN24 zapowiedziała przedstawienie na konwencji programowej propozycję likwidacji podatku dochodowego.
-Zgadzam się z panem Januszem. Należy zlikwidować aparat urzędowy, ograniczyć podatki. Będziemy się starać to wszystko wprowadzić w życie już w przyszłej kadencji, dlatego liczymy na głos rozsądku od narodu - powiedziała Prezes rady ministrów."
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Platforma to jedyna nadzieja na zrealizowanie tego programu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaufajcie nam, rządzimy dopiero 8 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mullen: No dobra, ich zachowanie jest całkiem logiczne. Zagrożenie utratą władzy - zapowiadamy wprowadzenie w życie pomysłów zgodnych z głosem narodu. Zrobimy to to tamto, tylko na nas zagłosujcie. Ale #!$%@?, kto po tylu latach jeszcze w
  • Odpowiedz
@Variv: Ale to jest tylko po to żeby się przy korycie utrzymać, co ty myślisz że oni faktycznie by #!$%@? ZUS i NFZ ? Toć oni by tego kompletnie nie ogarneli, co najwyżej by referendum jak w przypadku Jowów zrobili.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Nie musisz mi tego tłumaczyć. Mam nadzieję, że nikt się na to nie nabierze. Szkoda tylko, że PO i PiS się zamienią miejscami. Nie namawiam nikogo to głosowania na Korwina, bo wiadomo - nie każdy musi się z nim zgadzać, a nawet jeśli ktoś popiera niektóre jego postulaty, to nie musi na niego głosować, bo jest politykiem kontrowersyjnym. Ale do cholery, błagam - niech naród postąpi słusznie i wypieprzy
  • Odpowiedz
@barani_leb: A weź tu z ludźmi dyskutuj. Tu nie chodzi o to, żeby na siłę wypchnąć Korwina (choć jestem jego zagorzałym wyborcom i nie zamierzam jak na razie zmienić zdania) na władce Polski. Chodzi mi po prostu o to, żeby ten kraj wziął za mordę ktoś, kto rzeczywiście ma w sercu dobro narodu, a nie swojego tyłka. Niech sobie rządzi ktokolwiek, niech jest nawet dyktatura i rządy jednego człowieka -
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Najbardziej się martwię tym że ?! Platforma razem Psl może wejść do sejmu ,znaczy to tyle co powtórka z rozrywki .Czyli nagonka na Pis de facto nie jestem ich zwolennikiem ,Urabianie Polskiego społeczeństwa w kółko i kółko od 2006 roku
  • Odpowiedz
@Mullen: I jeśli ludzie nie przejrzą na oczy, to za 4/8 lat znowu zacznie rządzić Platforma albo jakiś jej odłam czy ci sami ludzie pod innym szyldem. Smutna rzeczywistość. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam dopiero 20 lat i perspektywistyczny zawód za ~8 miesięcy, a już teraz rozważam emigrację. Bo zarabiać ~15-20zł a ~20€/£ to jednak różnica... A ja chcę tu zostać, być blisko rodziców, żeby na
  • Odpowiedz