Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie,

Gdzie znajdę informacje jaki język komentarza oferuje polska wersja?

Zaryzykowałbym nowy polski komentarz ale jak mam sobie potem ciąć żyły jak w poprzednich edycjach to wolę od razu kupić angielską wersję.
#fifa16
#ps4
  • 8
@wojuturek: O! Mógłbyś napisać jak to było w 15 na PS?

Do tej pory używałem X360 i tam w polskiej wersji miałem jeszcze rosyjski i czeski....

@amiga500 zdarzało mi się grać na czeskim/ ruskim byle nie musieć słuchać tych pierdół ;)
@wojuturek: O! Mógłbyś napisać jak to było w 15 na PS?


Do tej pory używałem X360 i tam w polskiej wersji miałem jeszcze rosyjski i czeski....

@amiga500 zdarzało mi się grać na czeskim/ ruskim byle nie musieć słuchać tych pierdół ;)

@Dziki_Waz: ja tez gralem na xbox i zawsze mialem do wyboru przy uruchomieniu na dole flagi panstw jaki jezyk chce, ale odpalalem tylko testowo bo nie gram we fife,
@Dziki_Waz: na nowej generacji masz płyty blue ray, mieszczą się tam prawie wszystkie główne komentarze, angielskie dwa będą do wyboru, francuski, niemiecki, włoski, holenderski w polskiej wersji polski,czeski i rosyjski jeszcze chyba
@Dziki_Waz: będzie niepopularna opinia. W demie angielski komentarz wg mnie jest beznadziejny, tak mnie irytuje, że gram bez niego. Powiem szczerze, że nie mogę się doczekać polskiego :P