Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Kurczę, a ja właśnie uwielbiam warzywa, tylko nie kalafiora i nie brokuły. Od zapachu przez wygląd (wtf? nie przypomina to wcale warzywa) przez teksturę (dlaczego to nie może być jednolite jak marchewka?) przez wreszcie smak, którego po prostu no nijak nie określiłabym jako przyjemny. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale po prostu kalafiora nie znoszę.

A wege nuggetsy można zrobić też z ciecierzycy albo soczewicy albo
  • Odpowiedz
@wdzwr: mi też zostało sporo, ale do zlewu wylałam :< zostały mi też nuggetsy i pół kalafiora (na jedną osobę robiłam), jutro pewnie powtórka, chociaż nie wiem, czy mam na nie ochotę drugi dzień z rzędu. a przepis krąży od paru dobrych dni po różnych grupach, więc w końcu sama zrobiłam :)
  • Odpowiedz
@janeeyrie: no różne ludzie mają upodobania. moja mama też nie lubi kalafiora i brokułów. nie znosi też gotowanej marchewki. na sam zapach ją mdli. a dla mnie spoko :)
  • Odpowiedz
@SScherzo: jak zwykle mirki hejtują dla samego hejtu, że skoro wegetariańskie to na pewno obrzydliwe, pedalskie i c--j, a gdyby kalafior w takiej wersji był dodatkiem do mięsa, to by się zajadali. ja tam bym wpierniczyła i być może nawet kiedyś zrobię. PS wygląda trochę jak kokosanki :D
  • Odpowiedz