Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: chyba cię, kolego, bóg opuścił. "Wykop efekt obowiązkowy"? Co następne będzie obowiązkowe: "kupiłem trampki, fitują?" czy raczej "rzuciła mnie kobieta, bo to #!$%@? była"? Jeśli chodzi o imigrantów, to ledwo skończył się prolog i zaczął pierwszy akt. Nie wystrzeliwuj najlepszej amunicji AP, gdy widzisz scouta badającego teren.
@MKULTRA: ja wiem, ale obawiam się, że ty nie wiesz. Piszesz emocjonalny tekst, bez podania źródła, zawierający wyłącznie czarny PR. Odczłowieczasz podmiot swojej napaści i wpisujesz tę kobietę we własną ideologiczną wojenkę. Wstydzę się za ciebie, bo - wszystko jedno czy masz rację, czy jej nie masz - gwałcisz przy okazji zdrowy rozsądek. Być może dla ciebie to żadna wartość (ów zdrowy rozsądek, oczywiście). Ale dla mnie jest naprawdę ważny. I
@MKULTRA: dorośnij, słodziaczku. Piszę tu o wiele za mało, żeby z tych teoretycznych 60 groszy za wpis uciułać choćby pensję minimalną (do sprawdzenia w moich statystykach). No i literek zwykle wypluwam znacznie więcej, niż na najkrótszy równoważnik zdania. Im prędzej pogodzisz się, że na świecie istnieją ludzie mający po prostu inny ogląd rzeczywistości niż ty (a nie tylko ci, których opłacają twoi ideologiczni wrogowie) tym lepiej dla ciebie. Polecam ten styl.
@A_F_S: im wcześniej przestaniesz traktować ludzi z góry, tym szybciej znajdziesz bolca. tekst jest taki, bo mają do niej pisać żeby nawet nie próbowała iść na ugodę.
im wcześniej przestaniesz traktować ludzi z góry, tym szybciej znajdziesz bolca


@MKULTRA: może cię to szokować, ale wolę małże niż ślimaki. A moje partnerki akurat lubią być traktowane z góry ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PS To oczywiście żart. Pokazuję tylko, że przytykami osobistymi też nie bardzo możesz mnie dotknąć. Próbuj dalej, może zamiast iść spać, będę z wypiekami na twarzy przeglądać wykop, bo anonimowy użytkownik postanowił mi