Wpis z mikrobloga

Panie, panowie, chcę odpalić sklep internetowy, co integruje się jak najbardziej można (allegro, firmy kurierskie, płatności, porównywarki cen, program do fakturowania może jakiś). Będę handlował głównie wideorejestratorami i rzeczami do detailingu samochodowego, o ile ma to jakieś znaczenie. Nie jestem programistą, ani administratorem, chciałbym mieć z tymi sprawami jak najmniej roboty (dlatego na wstępie, nie wiem czy słusznie, odrzuciłem osCommerce).

Pytanie brzmi co wybrać?
- Home Click Shop
- Shoper (co wygląda tak samo jak Click Shop wtf)
- Ebexo
- iStore
- Sote
- Shoplo
- ...?

Ktoś coś poleci? Każda opinia się przyda, bo jestem zielony w tym temacie.

#sklepyinternetowe #oprogramowanie #ecommerce #pytanie #handel #shoper
  • 11
@jarekzzapolski: Przy tych integracjach i tak poleciłbym takie rozwiązanie abonamentowe a nie "darmowe", a co do wyboru, to dawno nie przeglądałem możliwości, ale najczęściej polecany jest Shoplo i Shoper (home to ten sam silnik, ale u nich tego nie bierz).
@maciejorlowski: Ja rozumiem, że niska cena nie oznacza najlepszej jakości, to nawet logiczne ;) Ale dla nowego sklepu, uruchamianego we własnym zakresie różnica w cenie między Home, czy Shoperem, a Shoplo jest jednak ogromna.

Nie jestem też pewien, czy najtańsza wersja Starter będzie na tyle użyteczna, że okaże się lepsza np. od Click Shopu. Będę wdzięczny jak mi powiesz, jak to wygląda z Twojej perspektywy.
@jarekzzapolski: dlatego też zachęcam do przetestowania tych wszystkich platform, rozeznanie się w kwestii supportu, edukacji (co na początku jest przecież bardzo, bardzo ważne). Dopiero po tak zwanym 'przeklikaniu' oprogramowań, zdasz sobie sprawę, czy warto zapłacić trochę więcej za wyższą jakość. Pamiętaj, że z tym oprogramowaniem będzie pracował nawet po kilka godzin dziennie - tu wchodzi w gre panel, intuicyjność, bardzo dużo czynników często niezauważalnych na pierwszy rzut oka, ale koniec końców