Wpis z mikrobloga

Miałem od zawsze na Facebooku wpisane swoje fikcyjne dane. Wczorajszego dnia dostałem w końcu informacje jak i inni informującej mnie o potrzebie wpisania prawdziwych danych. Pojawiła się też opcja wgrania skanu dowodu osobistego. Do czasu podania prawdziwych danych i ich zweryfikowania dostęp do konta mam zablokowany. Taka tam procedura Facebooka. Jako że nie zamierzam akurat tam podawać swoich prawdziwych danych i miałem jakieś fikcyjne konto z ilustracją muchy i nazwą "osiadła mucha" wysłałem im taki oto skan.
Ciekawe jaka będzie odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kogo wołać?

#heheszki #facebook #internet #fb #ciekawostki #grafika
Bunch - Miałem od zawsze na Facebooku wpisane swoje fikcyjne dane. Wczorajszego dnia ...

źródło: comment_LfuD1CqQjND7rA29BuHapJXXK6jM3KBx.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Bunch: "Dokumentem w myśl art. 115 & 14 k.k. jest każdy przedmiot lub zapis na komputerowym nośniku informacji, z którym jest związane określone prawo albo który ze względu na zawartą w nim tresc stanowi dowód prawa, stosunku prawnego lub okoliczności mogącej mieć znaczenie prawne. "

Oczywiście mała szansa, że cię Facebook zgłosi do prokuratury, tym niemniej jednak miej świadomość że popełniasz przestępstwo i jakby ktoś się uparł, mógłby ci
  • Odpowiedz
@Bunch: Acha, dodam że mieszkałam kiedyś z dziewczyną, która dostała dwa lata w zawiasach za podrobienie pieczątki na legitymacji, więc nie jest to jakiś martwy przepis :)

No i wymarzona praca w banku bye bye...
  • Odpowiedz
@MirkoStats: Nie sądzę, żeby chcieli sobie robić czarny PR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale taka sytuacja jest możliwa i lepiej, żeby OP miał tego świadomość, zanim będzie gdzieś jeszcze wysyłał przerobiony dowód czy inny dokument ;-)
  • Odpowiedz