Wpis z mikrobloga

Mircy co się dziś #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostałem cynk od kolegi że na pewnej grupie na #fb ktoś rozdaje klucze do MGS:TPP, jako że jestem fanem jeszcze z czasow PSXa to mówię warto sprawdzić. Dostałem zapro od kolegi, wchodzę patrzę i faktycznie wklejone klucze XD Sobie myślę kurde takiej #cebuladeals to ja jeszcze nie widziałem żeby w dniu premiery klucze rozdawać XD
Ok no to czekam czekam wpada kolejny, staram się zarejestrować na steamie a że zapomniałem hasła do niego to jeszcze się grzebałem z zalogowaniem. No nic mówię ten przepadnie może będzie kolejny. I tak też się stało, zanim się dostałem do konta to klucz już był wykorzystany ( ͡° ʖ̯ ͡°) ok to poczekam na next. A tu post pod tym się pojawia że ktoś łyknął i nie podziękował nawet. To kolo się wkurzył i nima więcej nie będzie. No to se pograłem dziekibulwo.jpg
No i piszę że tak to już z polaczkami jest że jak jest cebula to łykajo jak pelikany i nawet nie podziękują. I szkoda że się nie udało. Jakież moje zdziwienie było jak mi na trzawo-książce przychodzi prywatna wiadomość od owego jegomościa z kolejnym kluczem ! Byłem wniebowzięty ! Zarejestrowałem i stałem się posiadaczem Metal Gear Solid: The Phantom Pain całkowicie za darmo ! Ładnie podziękowałem za #rozdajo i czekałem na godz. 16 aż z huty człek wyjdzie :D
#coolstory #truestory #wygryw #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_SuNSq0DhSQFBM7kTkkMKtcllTqji62ah.jpg
  • 6