Wpis z mikrobloga

TL:DR


Witam wszystkich Mireczków z MirkoGamingSquad i nie tylko. W tym wpisie chciałbym się Was spytać o jedną rzecz, a dokładnie o TURNIEJ. Jak już pewnie zauważyliście @naprawalaptopow organizuje wykopowy turniej w CS:GO (jeżeli nie to klik TU) Dziwnym trafem się złożyło, że też chciałem taki turniej zorganizować, jednak na zupełnie innych zasadach. Wszystko jest już opracowane, serwer, zasady, grupy, składy, pomysły itp.
W skrócie o moim turnieju:
- Turniej teamowy na zasadach BO3 (3 mecze, 3 mapy, chyba że 2:0 jak na kolonii) oraz ustawieniach esl5on5rl (m.in dogrywki jak na kolonii, nie ma remisów).
- W turnieju bierze udział 12 zespołów po 5 osób w każdym.
- Są dwie grupy:
Grupa 1. w którym gra 6 zespołów (rangi od Nova 1 do MGE)
Grupa 2. w którym gra również 6 zespołów (rangi od DMG do Globala (jednakże nie ma u nas globalów więc do supreme tak jakby)
- Pierwsza runda nożowa, wygrana drużyna wybiera team.
To tak w skrócie jak by turniej wyglądał. Wszystko mamy dokładnie opisane w grupie w strefie dla adminów, której Wy nie widzicie.
Żeby nie było, że nagle turnieju mi się zachciało jak naprawalaptopow organizuje - wszystko zacząłem przygotowywać 21 sierpnia - http://i.imgur.com/K2l43PP.png

Dlatego tutaj pytam Was - czy chcielibyście zagrać taki turniej w czasie trwania drugiego turnieju u naprawalaptopow czy zrobić to później, po zakończeniu ich turnieju?
Zdaję sobie sprawę, że mój turniej będzie 4fun, bez nagród, a naprawalaptopow takie oferuje, więc wiadome jest, że to tam ludzie będą chcieli grać :P Ich turniej jest 1 v 1 i tak jak napisał @kamdz w jednym komentarzu - trochę nudne :P My oferujemy grę teamową. Także proszę wypowiedzcie się, kiedy i czy w ogóle chcielibyście zagrać taki turniej.

UWAGA:
Dostaje masę wiadomości, że teamu nie macie i szukacie ludzi po wszystkich tagach z cs. Od tego właśnie jest ta grupa, wszystkich macie wypisanych w składzie grupy TUTAJ (tylko dla osób będących w grupie), to z niej dodajecie ludzi i tworzycie team, odpowiadający waszym rangom. Więc zebranie 5 do teamu to nie problem, właśnie po to jest ta grupa. O tym miał być osobny post, ale turniej organizowany przez naprawalaptopow wymagał zapytania Was kiedy chcecie grać.

Dzięki!
#mirkogamingsquad
  • 33
Wszystko zależy kiedy i w jakich godzinach to będzie. Jak już uda się ustalić wstępne terminarze to można zbierać ludzi :)
@Navari: Chodziło mi o bardziej o to, żeby nie robili bólu dupy o każdy moment gdy coś idzie nie tak bo wtedy nie da się grać. Jeśli o mnie chodzi dołożę wszelkich starań aby zagrać dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)