Wpis z mikrobloga

Mireczki, robimy poprawkę za wczorajszą taką średnią nocną, bo serwer wywalało.

Link: botgg.tylkomirko.pl
Plan: wszystko po staremu, ale tym razem w wiadomościach podmieniamy niektóre słowa. Dla przykładu
ja - > ty
ty - > ja
tak - > nie
nie - > tak
I tak dalej. Zostaje nam patrzeć jak banda stulejek próbuje się dogadać ze sobą xD

Konto rusza na losowanie, zaraz pojawią się pierwsze wiadomości

Pomysłodawca i stwórca listy do podmianek słów - @bezoka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyście chcieli podmienić jakieś słowa to piszcie w komentarzach, dopiszę do listy te lepsze pomysły
#misteriusowybot
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezoka: ja w żadnego linka nie klikam :D wolę poczekać, aż ktoś tutaj wstawi te najlepsze. Ok. lecę spać, żadnych baitów dzisiaj nie ma
  • Odpowiedz
@Misterius: chcesz fajny pomysł na bota? Zamiast 2 osób łącz ze sobą 4. Kiedy dana osoba wysyła wiadomość to przekazuj ją do wszystkich pozostałych. U mnie działało to tak, że sam wyszukiwałem osoby (np. kibiców 2 walczących ze sobą klubów piłkarskich) i jeszcze na dodatek podsycałem rozmowy w trakcie odpowiednimi wjazdami. Zabawa gwarantowana ;-)
  • Odpowiedz
@Misterius: @bezoka @arbuzowekaktusy: zamiana slow jest dobra pod warunkiem, ze sluzy tylko do tego aby rozmownicy nie domyslili sie ze pisza z ta sama plcia. Zamieniac tylko rodzaj meski na zenski i niektore slowka typu p---s ;p Dobra by byla tez opcja z podmiana zdjec. Koles wysyla swoje stulejarskie zdjecie a dochodzi zdjecie jakiejs laski, za chwile zaczynaja sie wymieniac komplementami i rozmowa sie klei :D
  • Odpowiedz