Wpis z mikrobloga

@paprykarzszczecinski1: kocham toyoty. naprawdę. ale niedawno mialem okazje pojezdzic gallardo 560-4 superleggera. miazga. nie wiem jak jest z akurat tymi z filmiku, ale mowiąc o wersjach fabrycznych supra raczej nie podjedzie pod lambo.nie ten segment, nie ta cena, nie ta klasa.
  • Odpowiedz
@smutna_rzaba: Lambo z E-Gearem, jak mniemam? Wersje Superleggera chyba w standardzie miały taką skrzynię. Jeździłeś coś po mieście? Dawało radę, czy nawet przy spokojnej jeździe strasznie kopie po plerach, jak w każdym manualu z automatycznymi wysprzęglikami zresztą? Bawiłem się kiedyś M6 z SMG i jak w trasie zdecydowanie dawała radę, tak w mieście była strasznie męcząca - chociaż taki już jej urok.
  • Odpowiedz
@IlluminateEliminate: na początku male sprostowanie. pomylilo mi się oznaczenie.chodziło mi oczywiscie o 570-4 superleggera zamiast 560-4. 560 także jezdziłem, ale w wersji tylko tylnonapedowej i na torze. wracajac do sedna, tak, to był e-gear. na ustawieniu 'normal' dało sie dosyc normalnie i komfortowo jezdzic. oczywiscie kazdy moze odbierac 'w miare komfortowo' inaczej. pod tym wzgledem mi jezdzilo sie nienajgorzej. na 'sporcie' ze zmianą biegow poprzez manetki czasem kopało, dlatego raczej preferowałem
smutna_rzaba - @IlluminateEliminate: na początku male sprostowanie. pomylilo mi się o...

źródło: comment_66hI8ikaXK2IBLpuZhyOC48Or46DNgt4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@smutna_rzaba: No ja tak trochę pytam, bo ten E-Gear to ponoć strasznie pali sprzęgło chociażby podczas cofania czy spokojnego startu ze świateł - mocniej niż skrzynia F1 w Ferrari/Maserati czy SMG w BMW właśnie. Na tor na pewno zajebista (kto wie, czy nie bardziej niż DKG, które obecnie mam w swoim samochodzie), ale do daily drivingu trzeba się trochę przyzwyczaić.

Hamulce w BMW bardzo ok, dość delikatne, ale na pewno nie
  • Odpowiedz
No ja tak trochę pytam, bo ten E-Gear to ponoć strasznie pali sprzęgło chociażby podczas cofania czy spokojnego startu ze świateł - mocniej niż skrzynia F1 w Ferrari/Maserati czy SMG w BMW właśnie.


@IlluminateEliminate: no podobno. nie wiem jak to jest z gallardo, ale slyszalem, ze e-gear w murcielago pada po ok. 15 tys km. zakladam, ze duzo lepiej, ale co do tego nie bede sie wypowiadał, bo nie wiem ;d
  • Odpowiedz