Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Część sytuacji rzeczywiście przejaskrawiają.

@SScherzo: Wydaje nam się, że jednak dosyć spory, wyświetleń mają zapewne równie dużo co niektóre inne portale opiniotwórcze.

@Keffiro: Rozumiemy Twój punkt widzenia, wszakże w przeciwieństwie do niektórych mediów wysoko cenimy sobie opinie wszystkich, niezależnie od ich poglądów.
W ogóle od dawna nie kupuję w wielkopowierzchniowych. Nie dla jakiejś chorej zasady wspierania małych przedsiębiorstw czy czegoś w ten deseń. Po porostu niedawno pół godziny szukałem w lokalnej Biedrze mleka i się ostatecznie nie doszukałem, a panie pracowniczki nie raczyły mi powiedzieć dokładnie gdzie się ono znajduje. Mówiły tylko: "o tam, trzeci rząd w lewo przez tym a tym bla bla". Wolę małe sklepiki Grażyn gdzie wszystko jest na swoim miejscu.
@Zwanek: Niekoniecznie, taka duża sieć jak Biedronka może spokojnie wypuścić sobie taką książeczkę po dumpingowej cenie i zalać rynek, a to jaki to będzie miało skutek dla rozwoju dzieci nie myślą (albo zrobili to wręcz celowo).

@SScherzo: Ile ludzi, tyle opinii.

@pitus_bajtus: Wiemy, że zaliczasz się do tej małej części społeczeństwa o innej opinii i rozumiemy Twoje rozgoryczenie, ale to nie powód do obrażania innych. :-)