Wpis z mikrobloga

  • 560
1. Bądź mno 23 lvl
2. Jedz #!$%@? i zmęczony do pracy po zajebistym śnie w tym chłodnym okresie lata ;/
3. Praca na kuchni tak chłodno bulwo
4. Ludzie tacy pachnący
5. 1000 wolnych miejsc ale wieloryb musi usiąść akurat kolo ciebie, jej brzuch sięga ci do kolan ;/
6. Po twarzy widać że to grube kości a nie smarowanie pączków smalcem sprawiło że jest lekko puszysta.
7. Wstrzymujesz oddech i modlisz się do wszystkich znanych i nieznanych bogów o siłę i wytrwałość.
8. Mobydick zaczyna się dziwnie wiercić i wypala tekstem czy mógłbym się PRZESUNAĆ BLIŻEJ OKNA BO ZNAJMUJE ZA DUŻO MIEJSCA! Nie że już Mobydick zajął połowę mojego a ja z każdym zakrętem coraz bardziej wgniatam się w szybę ;/
9. #!$%@? powiedź że za dodatkowe miejsce trzeba drugi bilet kupić ;)
10. Profit? Wieloryb oburzony hurdur jak tak można. Babcie w autobusie heheszkuja.
11. Taki lekki #wygryw na początek Sahary w pracy ;)

#truestory #wygryw #mpk #komunikacjamiejska #autobus #krakow #praca

Ps: udanego dnia w #pracbaza Mirasy i Mirabelki ;)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gluszek92: Sam ma raczej bojler zamiast kaloryfera ale czasem jak widzę jak grube osoby wsiadają do autobusu to się zastanawiam czy im przypadkiem nie powinni dwóch peseli i dwóch dowodów osobistych wydawać
  • Odpowiedz
  • 4
@TrochePowagi: spoko mi szefowa powiedziała jak jej przekazałem informacje ze nie mamy wody do picia "Radzcie sobie sami" ale na nasz tekst ze w takim razie niech sobie sama radzi na kuchni to się zreflektowala ;p
  • Odpowiedz
@Gluszek92: Źle to zrobiłeś. Trzeba było się nie odzywać, zrobić ukradkiem zdjęcie i wstawić na mirko żaląc się jacy to ludzie są #!$%@?

  • Odpowiedz