Wpis z mikrobloga

Mój kumpel ma #rozowypasek. Zdarza się że czasami jak se wypijemy itd. to jego dziewczyna się przystawia do mnie (a później tłumaczy że po pijaku myślała że przytula się do swojego chłopaka xD). Teraz ona chce jechać ze mną nad morze bo jej chłopakowi się nie chce xD W sumie też se chciałem przejechać nad morze.... ale boję się że coś może się wydarzyć. Mirko, co robić, jak żyć? #logikarozowychpaskow #zwiazki #problemypierwszegoswiata
  • 26
@FlyingDutchman: To twój kumpel - odpuść wyjazd z nią. Widać, że dziewczynę trochę ciągnie do ciebie (albo do wielu, tego nie wiadomo :p) , więc pewnie prowokowałaby różne sytuacje. Coś by się wydarzyło to znając życie ty byłbyś tym najgorszym. A co jej facet na takie wyjazdy i 'omyłkowe' przytulanie ?
@erysipelothrix: wiem ze ostatnio maja se jakieś problemy, chyba nawet se "zrobili przerwe" na kilka tygodni jakoś na początku roku. ja tam jej otwarcie napisałem że #!$%@? pomysł i ja bym sie mocno #!$%@?ł jakby moja dziewczyna tak zrobiła, z drugiej strony nie wykluczyłem tego że pojadę (czemu zawsze przystawiają się do mnie zajęte dziewczyny?)
@asia93: raz się tak #!$%@?ł że #!$%@?ł z domówki o 5tej (ofc ja niczego nie pamietam, budze sie rano, ona przytulona do mnie i nagle myśl u niej gdzie on jest... a go nie ma xD). ale gadałem z nim, i wini za zachowanie ją a nie mnie, bo kilka razy próbował ją ogarnąć, podnosić, ocucić a ona i tak wracała do mnie xDDDDDD
@FlyingDutchman: a nie sadzisz, że ona chce przez to wzbudzic zazdrość w swoim chłopaku, żeby trochę polatał wokół niej? Kłócą się, jej sie to nie podoba, wie, że jesteś kumplem jej chłopaka, a to boli najbardziej jeśli własna panna odwala taki numer.

Jeśli to dobry koleszka to albo ją olej, albo z nim porozmawiaj. Być może, ona takim zachowaniem chce wywrzeć presje na chłopaku by jechał również nad morze.

Ja na
@FlyingDutchman: jest kilka opcji, szuka atencji, chce was skłócić - powie że to ty sie do niej przestawiałeś czy coś, jest nie zaspokojona, lubi ten sport. Pogadaj z kumplem, może im sie nie układa i to jest powodem tej akcji.
@FlyingDutchman: nie spojrzałbym kumplowi w oczy gdybym pojechał na jakiś wypad z jego dziewczyną. Nie ma opcji na taki wypad choćby nie wiem jak dupa była zajebista i jak bardzo by się chciała ruchać