Wpis z mikrobloga

Mała przerwa w prowadzeniu Fiorentiny/Legii/Lugo/NAC Breda.
Podrzuci ktoś jakiś klub z najniższej klasy rozgrywkowej w Anglii? Nie mam pomysłu a chciałbym w kilka lat wprowadzić jakiegoś totalnego ogóra do PL.
#footballmanager #fm15 #fm
  • 13
  • Odpowiedz
@haxxx: tak, dużo osób korzysta z wonderkidów z Google, nie widzę dużej różnicy między genie. Z Genie bez problemu da się wyciągnąć awans co sezon
  • Odpowiedz
@haxxx: Ja najwyżej doszedłem do Championship, od razu awans do League 2 i 1, do Championship po 2-3 w League 1 i dalej mi się znudziło, pewnie kwestia 3-4 sezonów na wybicie się dalej. Z edytorów ani genie nie korzystam. Tyle że to był chyba fm 13.

Teraz w FM 15 prowadzę Stomil i w 2022 mam drużynę, która dwukrotnie doszła do ćw LM i raz do 1/8, wydaje mi się,
  • Odpowiedz
  • 0
@ThePawel: Mi bez tego udało się tylko awans Cadizem z 3 do 2 i rok później na dwie kolejki przed końcem przegrałem awans do 1. A tak to nigdy nic się nie udało tymi słabymi osiągnąć. Zastanawialen się czy jestem taki słaby w to czy o co chodzi
  • Odpowiedz
@haxxx: Ja zawsze robię tak - prowadzę jedną karierę póki mi się nie znudzi, jak się znudzi to zaczynam drugą, potem może trzecią i jak ta ostatnia się znudzi to wracam do pierwszej i tak w kółko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po sezonie odszedłem do Bayernu, który od kilku sezonów zajmuje miejsca 5-8 w Bundeslidze (ale kasy cały czas ma jak lodu), nawet nie doszedłem do 1.
  • Odpowiedz