Wpis z mikrobloga

Jak ja nie potrafię pisac z dziewczynami przez fb. Nie umiem toczyć kilku godzinnych rozmów o niczym. Dlaczego większość dziewczyn niczym się nie interesuje. Z chłopem to zawsze mogę porozmawiać o sporcie, polityce, poglądach, o wszystkim. A później i tak się dowiadujesz od cumpla, ze jedna z dziewczyn powiedziała, ze nie ma o czym ze mną rozmawiać.


#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
@Bambro: Yhy, już znam te dyskusje o poglądach. Zrozumiałbym, gdyby jeszcze ci wszyscy znawcy polityki i światowego porządku naprawdę czytali jakąś literaturę, potrafili poprzeć swoje zdanie wiedzą z ekonomii, historii czy filozofii. A zwykle to się sprowadza do rzucania jakimiś hasełkami z internetów.
To samo ze sportem. Ja na przykład interesuję się historią piłki nożnej, rozwojem taktyki, stylu itp. i też nie mogę z nikim o tym porozmawiać, bo większość
  • Odpowiedz
Yhy, już znam te dyskusje o poglądach. Zrozumiałbym, gdyby jeszcze ci wszyscy znawcy polityki i światowego porządku naprawdę czytali jakąś literaturę, potrafili poprzeć swoje zdanie wiedzą z ekonomii, historii czy filozofii. A zwykle to się sprowadza do rzucania jakimiś hasełkami z internetów.


@Clermont: a'la wujek Janusz na rodzinnym obiedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"złodzieje, rozkradajo Polske, zabrać fabryki Żydom, dać Polakom pracę, podwyższyć pensje"
  • Odpowiedz
@Aerials: No nie wiem, gdyby nie była zainteresowana to albo by nic nie odpisywała albo tylko "tak, nie, yhy" a w moim przypadku to było ponad 4k wiadkomości, wspólne heheszki, zdjęcia z wakacji itp. 100% że jak bym teraz do niej napisał to znowu byśmy sobie gadali jak gdyby nigdy nic, ale szkoda mi czasu na to.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że ciekawy człowiek jest w stanie prawie każdym tematem zainteresować, skłonić do rozmowy i zadawania pytań, nawet jeśli rozmówca jest zupełnym laikiem.


@Clermont: Otóż to, jak ktoś ma jakieś zainteresowania, to zawsze można go o to spytać i rozmowa się toczy. A o co można spytać kogoś, kto zapytany, co robi - odpowiada - chodzę do szkoły, śpię, jem, gram w CSa i oglądam piłkę nożną? Co
  • Odpowiedz