Wpis z mikrobloga

Jak ja nie potrafię pisac z dziewczynami przez fb. Nie umiem toczyć kilku godzinnych rozmów o niczym. Dlaczego większość dziewczyn niczym się nie interesuje. Z chłopem to zawsze mogę porozmawiać o sporcie, polityce, poglądach, o wszystkim. A później i tak się dowiadujesz od cumpla, ze jedna z dziewczyn powiedziała, ze nie ma o czym ze mną rozmawiać.


#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 69
Dlaczego większość dziewczyn niczym się nie interesuje. Z chłopem to zawsze mogę porozmawiać o sporcie, polityce, poglądach, o wszystkim.

o sporcie, polityce, poglądach


@wszystko_pozajmowane:

za to ty masz zainteresowania takie, że ja #!$%@?ę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
patrzę na twój profil, twoje wpisy
żadnych książek, filmów, podróży, hobby (oprócz roweru)

#polska (15) #rowerowyrownik (11) #polityka (10) #mecz (7) #pytanie (6) #4konserwy (5) #wojna (5) #wydarzenia (5) #
@katinka: i podobnie wyglądają zainteresowania każdego kto daje wpisy pt "nie umiem gadać z różowymi". Goscie bez zainteresowań i pasji nie potrafią odezwać sie do dziewczyn bo postrzegają je tylko stereotypowo (że niby tylko o ciuchach i muzyce da sie pogadać)i płaczą na wykopie że kobiety złe bo oni nie mają o czym z nimi gadać. Kompletnie nie dostrzegają problemu po swojej stronie.
@Clermont: ale nikt nie każe cały czas, jednak wypada mieć o tym jakiekolwiek pojęcie bo to generuje tematy do rozmowy - ile można gadać o chlaniu itp?

A tak to zawsze można cokolwiek o poglądach, o książkach, po prostu warto interesować się po trochu wszystkim.