Wpis z mikrobloga

Ostatnio miewałem dosyć realistyczne sny, z których często próbowałem się wybudzać poprzez testy rzeczywistości. Wielokrotne wybudzenia, czasem po 5-6 razy potrafią nieźle frustrować, szczególnie gdy byłem pewien że poranne przygotowania do wyjścia z domu już za mną, a tymczasem po raz kolejny budziłem się w łóżku. Jednak te wydarzenia pokierowały mój już i tak lekko odbiegający od normy umysł na sam proces odróżniania rzeczywistości od snu czy też innych stanów. W sumie, to zacząłem się trochę obawiać co by się stało, gdyby tą oczywistą umiejętność identyfikowania rzeczywistości utracić? Czy potraktowałbym rzeczywistość jako sen, mimo że wiem jakie nienaturalne zjawiska mogą zajść podczas snu (czy też innego stanu, podobnego do snu). Czy to bardzo chore że mam takie obawy, czy najzwyczajniej w świecie to początek schizofrenii ( ͡ ͜ʖ ͡)? A może jednak powinienem się położyć spać, zamiast zajmować się takimi głupotami?


#randomanimeshit #art #pixiv #
Pobierz PerfectEquilibrium - Ostatnio miewałem dosyć realistyczne sny, z których często próbo...
źródło: comment_oNbWKTmd4nE0dhsECUjPm7ttn8f3FCF1.jpg
  • 8
@PerfectEquilibrium: No to widzę Panie że w Incepcję się już Pan zaczynasz bawić ( ͡ ͜ʖ ͡)
Co za fajna noc, tyle rzeczy do obgadania
Ciekawy problem masz, trochę Ci zazdroszczę bo od kilku miesięcy nie jestem w stanie zapamiętać nawet jednego snu, nawet słów klucz ze snu, po przebudzeniu czuję się całkowicie czysty i w 100% świadom że jestem przytomny