Wpis z mikrobloga

@Pirzu: walczę z nimi od dwoch tygodni żeby wsyłali mi Meizu, skończylo się na tym że wysyłają mi K3 NOTE od czwartku , gdzie już 3 razy mówili że w ciągu 24 godzin będzie "dispatch", zraziłem się mega do tego sklepu ostanio, bo kłamią na potęgę, zaczynająć od tego że niby testują urządzenie które przecież przychodzi fabrycznie zapakowane. co operator to inna ściema
@MariusMD: Ale oni instaluje GOogle Play. Oni mnie w konia duzo razy zrobili, ale teraz znowuz sa mega mili jak przestalem u nich zamawiac. Ogolnie wszysytkie skleppy w chinach takie sa, choc najlepszy imo jest geekbuying. Powiedz im jasno - niecch anuluja zamowienei i zwrot gotowki na payPala. mi tak 3 zwroty zrobili i syzbko kasa dotarla :0
@Pirzu: teraz nie chca mi oddać bo jest już niby w shipping agency, dałem im ultimatum (jeżeli można tak to nazwać) do jutra do 12 czekam na "dispatch" i po tym zwrot różnicy 6$+ bonus za czekanie 6$, na konto gb walet(powinno być im na rękę bo przecież zostawię im przy następnym zakupie tą kwotę), inaczej będę się starał o zwrot z paypala