Wpis z mikrobloga

Ja p------e, od dzisiaj dożywotni hejt na Sebków, a w szczególności Sebków z Polski powiatowej

TL;DR


Jestem na konferencji w Starachowicach. Zadupie świata, Polska B, do Kielc z 60 km, a do jakiegokolwiek dużego miasta daleko. Ale c--j, idę sobie parkiem koło 23 i podbijają Sebixy. Ale gadamy o nacjonalizmie, Janusz Waluś, te sprawy, wykpiłem się. Ale podbija 3 (archetyp Sebka, strój klubowy czyli paskudna koszula i jeansy) i pyta się skąd jestem. Ja na to, że z Tychów. I słyszę:
- TY ŻYDZIE P--------Y
Ja myślę "o c--j chodzi?" a tu się okazało, że w Starachowicach jest fanklub Widzewa Łódź, a Widzew nie lubi się z ŁKSem, a ŁKS ma sztamę z GKSem Tychy. CZAICIE TO K---A? W jakiejś wiosce 160 km od Łodzi są hoolsi Widzewa i sapali o to, że gdzieś mieszkam. Ale nic- kopnął mnie, upuściłem p--o i poszedłem do hotelu. W hotelu był klub (pewnie jedyny w tej wiosce) do którego poszedłem na kolejkę i browara. I piję tego browara, jak człowiek a te zwierzęta podbijają PLUJĄ MI W TWARZ i dają w mordę (fakt, że policzek). Ja się w-------m, podchodzę do ochroniarza i mówię co się działo. Przy wyjściu z klubu, gdy już szedłem do pokoju, gość się znów d-----ł. No to ja na recepcje, po ochronę i mówię, żeby gościa w----------i i tyle. Oczywiście ochroniarz też był Sebkiem i go bronił i kazał mi dzwonić na bagiety.
Wnioski i rady:
- nie przyjeżdżajcie do Polski B
- jak już jesteście to nie chodźcie do jakichkolwiek lokali
- jak już weszliście to mówcie że jesteście z jakiejś wioski k---a nie wiem, ze Zwardonia bo do tego się nie dojebią 
#oswiadczenie #s---------x #bekazsebkow #seba #podludzie #zwierzeta
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Celinka95: Ja kiedyś miałem podobną sytuację, kiedy zaczęli się do mnie rzucać wyjechałem z tekstem "Do Polaka się rzucacie? I wy się Polakami nazywacie? Nie interesuje mnie piłka nożna blah blah blah" Zmieszali się i odpuścili, widocznie miałem farta co nie zmienia faktu że to właśnie oni są jednym wielkim Rakiem Polski.
  • Odpowiedz
@Celinka95: jestem z Polski B i jakoś Sebixy mnie nie zaczepiaja... ale to pewnie przez mój wygląd, bo jest wysoki, lysy i wazę 92 kg, to ich trochę odstrasza. W sumie wyglądem jak swój, a nie student suchoklatens XD
  • Odpowiedz
@Celinka95: Wierzę Ci na 100% bo mam tam rodzinę i zawsze mnie ostrzegają żeby po 21 najlepiej z domu nie wychodzić i pod żadnym pozorem iść na miasto.
Z tego że oni są za Widzewem to się k---a od małego głowię dlaczego xd
  • Odpowiedz
@Celinka95: W moim rodzinnym Grudziądzu swego czasu była porządna kosa WFCG (Widzew Fan Club Grudziądz) z fanami lokalnego pierwszoligowego klubu żużlowego. Regularne ustawki w lesie i różnego rodzaju w-------e pod Tesco :D
  • Odpowiedz
@Celinka95: zawsze mów z jakiej jesteś dzielnicy :P taka anegdotka, to że Tede powiedział w wywiadzie, że kiedyś zawsze mówił, że jest z Mokotowa, bo jakby powiedział, że z Warszawy to by właśnie dostał liscia :P
  • Odpowiedz