Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, od dzisiaj dożywotni hejt na Sebków, a w szczególności Sebków z Polski powiatowej

TL;DR


Jestem na konferencji w Starachowicach. Zadupie świata, Polska B, do Kielc z 60 km, a do jakiegokolwiek dużego miasta daleko. Ale #!$%@?, idę sobie parkiem koło 23 i podbijają Sebixy. Ale gadamy o nacjonalizmie, Janusz Waluś, te sprawy, wykpiłem się. Ale podbija 3 (archetyp Sebka, strój klubowy czyli paskudna koszula i jeansy) i pyta się skąd jestem. Ja na to, że z Tychów. I słyszę:
- TY ŻYDZIE #!$%@?
Ja myślę "o #!$%@? chodzi?" a tu się okazało, że w Starachowicach jest fanklub Widzewa Łódź, a Widzew nie lubi się z ŁKSem, a ŁKS ma sztamę z GKSem Tychy. CZAICIE TO #!$%@?? W jakiejś wiosce 160 km od Łodzi są hoolsi Widzewa i sapali o to, że gdzieś mieszkam. Ale nic- kopnął mnie, upuściłem piwo i poszedłem do hotelu. W hotelu był klub (pewnie jedyny w tej wiosce) do którego poszedłem na kolejkę i browara. I piję tego browara, jak człowiek a te zwierzęta podbijają PLUJĄ MI W TWARZ i dają w mordę (fakt, że policzek). Ja się #!$%@?łem, podchodzę do ochroniarza i mówię co się działo. Przy wyjściu z klubu, gdy już szedłem do pokoju, gość się znów #!$%@?ł. No to ja na recepcje, po ochronę i mówię, żeby gościa #!$%@? i tyle. Oczywiście ochroniarz też był Sebkiem i go bronił i kazał mi dzwonić na bagiety.
Wnioski i rady:
- nie przyjeżdżajcie do Polski B
- jak już jesteście to nie chodźcie do jakichkolwiek lokali
- jak już weszliście to mówcie że jesteście z jakiejś wioski #!$%@? nie wiem, ze Zwardonia bo do tego się nie dojebią 
#oswiadczenie ##!$%@? #bekazsebkow #seba #podludzie #zwierzeta
  • 58
  • Odpowiedz
@Celinka95: #!$%@?. Koles dobrze zrobil, nie ogarnales na jakim terenie jestes twoja wina. Ziomeczki w ten.sposob przeprowadzaja selekcje i przez to nigdy w PL nie bedzie jakis ciapatych czy innych. Nastepnym razem sprawdz gdzie jestes bo takim nie ogarnieciem stawiasz sie w sytuacji bez wyjscia.
  • Odpowiedz
@Emporio: w Polsce powinien być zakazany sebizm i upośledzenie umysłowe, a nie piłka nożna, ynteligencie

@Celinka95: to zabawne, że cała Polska mówi że Widzew to żydy, a ci, że ŁKS to żydzi. Sam już od dawna się gubię którzy z nich są w końcu żydami. Zaskoczyłeś mnie jednak że w Starachowicach jest widzewski fanklub ( ͡° ʖ̯ ͡°) trafiłeś na patologię, i tyle. Dobrze że wyciągnąłeś
  • Odpowiedz
@Emporio: nie rozumiem tego bełkotu, serio.

Ponownie nie narodzi się ona.


Co to #!$%@? za zdanie? Co się nie narodzi? Piłka nożna, czy patologia?

Zabronione to powinno być twoje udzielanie się na internecie
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan:
Jasne... żeby się czasem nie zesrali. To że są "kozakami" i potrafią pobić bezbronną osobę przez gównopowód, nie czyni ich ludźmi którzy nadawali by się do obrony, skoro są takimi #!$%@? że startują do bezbronnych z przewagą siły, to podczas wojny będą łupić co się da, a na koniec uciekną za granice, bo to dzicz.
  • Odpowiedz
@Celinka95: Jeszcze mnie ekstremalnie #!$%@?ła recepcjonistka, bo podbijam do niej a ona mi mówi, że to nie jest jej problem. #!$%@? CZAICIE? Babka siedząca na recepcji mówi, że nie jest jej problemem, że dostałem w mordę na terenie hotelu. To mój problem, a ona jako osoba obsługująca gości powinna się tym zająć.
  • Odpowiedz