Wpis z mikrobloga

  • 265
Nie mam nic do woodstocku ale smieszy mnie te zapewnianie ze to jest marginalne zjawisko itp. Owsiak chyba sam w to nie wierzy i mowi tylko dlatego zeby go media nie zjadły.

Byłem w trzech obozach i w każdym srednia suma zapasów smakołyków to około 12 g w roznych kombinacjach. Najczesciej ziele, białe i jakieś RC w różnych proporcjach. Wracając do obozu na odcinku 100 metrów cztery razy wchodziłem w opary holandii. I tak sobie rozkminialem jak duza skala tego musi byc na całym przystanku.

Jak by policja wypuściła psa tropiacego na polu namiotowym to biedaczyna by sie zaczął w kółko kręcić.

#woodstock #woodstock2015 #przemyslenia #narkotykizawszespoko
  • 24
  • Odpowiedz
@Trololo: ale kupić czegoś niestandardowego raczej się nie da (większość przyjeżdża ze swoimi), myślałem że to największy w europie stragan z drugami, zawiodłem się ...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jakub_Puchatek: napewno nie kilkaset, to bylo kawalek za gastro w lesie. Tam nie bylo takiego zagęszczenia. Ale i na samym polu nietrudno wylapac ten zapach. Kazdemu sie chuba zdarzyło.

@itpr: no raczej ze sie zapas robi. Handlowanie na polu przedzej czy pozniej skonczylo by sie przypalem.
  • Odpowiedz
no raczej ze sie zapas robi. Handlowanie na polu przedzej czy pozniej skonczylo by sie przypalem.


@Trololo: xD no chyba nie, idziesz spokojnie i pytasz ludzi gdzie kupić zielsko i normalnie prędzej czy później ktoś ci wskaże
  • Odpowiedz
@Trololo: wlasnie, ciekawi mnie gdzie jest policja, skoro doskonale wiedzą, że tam jest zarzewie ćpańska. jak na sygnalizatorze pojawia się czerwone światło to spod ziemi wyłażą żeby mandat wlepić, ale u owsiaka za #!$%@? ich nie ma. #!$%@? układy
  • Odpowiedz
@Trololo: To wytłumacz mi jak to było, że znajomi nie mogli nikogo przez godzinę z zielonym znaleźć, a i nas często pytali, czy nie znamy kogoś, kto ma :>

Wniosek taki, że ludzie przywożą tylko na własny użytek.
  • Odpowiedz
@reventon: No najwyraźniej, bo osobiście znalazłem tylko jednego czlowieka, który miał jakieś kartony. Prędzej znajdziesz człowieka, który poprosi Cię o zapalniczkę do odpalenia blanta, niż takiego, który będzie Ci chciał coś odsprzedać.
  • Odpowiedz
@msichal: @msichal: lel, mnie do mnie 2 razy podbili, raz #!$%@? gość chciał opchnąć 4g w cenie 3, drugi raz jakiś koleś wyglądający jak seba osiedlowy diler pytał czy nie chcę marichłanen kupić
  • Odpowiedz
@rickroll: Policja nigdy nie czepia się na imprezach masowych. Na wszystkich koncertach, festynach, zlotach militarnych i czym tam jeszcze, gdzie jest dużo ludzi, policja przymyka oko na niektóre sprawy.
  • Odpowiedz