Wpis z mikrobloga

Jest na oko miliard tekstów o pieniądzu. Dlaczego miliard? Jestem bardzo aspołecznym człowiekiem, 98% społeczeństwa to kmiot, ale mam zasadę, że grin, a nie grim, więc wychodzę jak statystyczny Nowak. CZEGO STOISZ NA TORACH.
Znam jednego rapera, dwóch zna moja zielona znajoma. Znajomych mam kilkadziesiąt, z czego bujam się z pięcioma, joł.
W rapie często pojawia się temat hajsu, hajs, hajs, hajs, 3H byłem szycha, nieważne. Każdy raper napisał o tym tekst. Każdy.
3W? Pieniądze Smarki Smark? Kawałek o pieniądzach (8333 333 euro) Wu Tang Clan? 36 Chambers CREAM.
333 x 3 = 999 brakuje jednego, bo zawsze czegoś brakuje. Rap w Polsce to dwa pokolenia, w stanach trzy.
Ale rap to nie muzyka, zle, ale muzyka to nie tylko rap, jest też: hip hop, rock, metal, country, jazz, techno, blues, folk, muzyka regionalna każdego regionu. Pieniądz też tam jest. Większość zespołów ma utwór o forsie, ile jest zespołów? Dużo.
Muzyka rozwinęła się na przełomie lat 50/60, to wtedy zaczęto używać przesteru, grać szybciej, niż da się tańczyć
oraz robić dużo hałasu. Zaczęła się wojna dzwięku. Ale nie o tym, ja znam jednego rapera, jak wcześniej wspomniałem.
Ludzi, z którymi się spotykam się z intencją od często do raz na jakiś czas jest 50. Jeden na pięćdziesięciu to raper.
7 miliardów podzielić przez 50 = 140000000. Sto czterdzieści milionów. W rapie motyw kasy mógł się powtórzyć, więć
mnożymy to razy dwa. Tak, 280000000. Tutaj warto zaznaczyć, że nie każdy gatunek muzyczny zawiera teksty w obfitej ilości, więc 1/3 odetniemy. Jak rap ma się do reszty muzyki? Jest tak samo popularny jak pop czy rock. Więc:
Rap: 280000000 Country: 140000000 Rock i metal: 280000000 Folk: 140000000 Jazz i muzyka elektroniczna ze względu na delikatnie mniejszą popularność - łącznie: 140000000 Teksty z czasów zamierzchłych ze względu na mniejszą liczbę osób
na świecie i trudność w przechowaniu rzeczonych tekstów dopełniają nam miliard. Nie liczymy tego, że każdy człowiek może być poetą i napisać swoje dzieło. W głowie to sobie każdy wszystko układa.

TL;DR: Miliard tekstów o: piniondz Bo? Matematyka Statystyka Dawne czasy Country Hip Hop
#pasta #rozkminy #rap #muzyka #pieniadze #statystyka #matematyka #tagujetogowno
  • 2