Wpis z mikrobloga

Informacja ze strony Artura Głowackiego, kandydata na prezydenta (jest więcej takich perełek):

WITAM... CAŁUJĘ ŚLICZNIE RĄCZKI Z SAMEGO RANA I BARDZO MOCNO PROSZĘ.... O SERVISANTA DO WAŁCZA....ul.Wojska Polskiego 69/1 tel/fax 67-258-38-45 komórka 506-713-527 Kasę za usługi dam do ręki nawet z nadwyżka barterową servisantowi. Obecnie pracuję w 107 Szpitalu Wojskowym dlatego proszę o poranny telefon -wówczas w dyrekcji ustalę godzinkę wolną aby spotkać się z Waszym pracownikiem Servisu. Serdecznie pozdrawiam i życzę słonecznego dnia... Artur Głowackitel.506-713-527 -gdzie ostatnie cyfry oznaczają moje urodziny maj 27 znak wolny bliźniak... tel drugi 511-44-55-99 oznacza ,że za pięć lat będę nr 1 z symbolem wieszcza 44 wszystko będzie na 5 a w biurze Senatora Artura Głowackiego KORWIN będzie 9 sekretarek , fajnych ,kumatych , z długimi szpilkami i przychodzącymi do mnie z rana z cukierkami... www.artur-glowacki.plwww.artur-prezydent.pl www.artur-senator.pl www.artur-seniorenbetreuung.de www.artur-autohandel.pl www.artur-biżuteria.pl www.mirella-travel.pl www.artur-kopiarka.pl www.artur-zloto.pl www.artur-polityk.pl www.artur-morderca.pl www.artur-korwin.pl www.artur-niszczsystem.pl


wiem, trochę #slowpoke
#kwas #wybory2015 #polityka ##!$%@?