Wpis z mikrobloga

@rzep: a tak serio, to one budzą we mnie większy niepokój niż rekiny. Gdzieś w na YT krąży filmik z orka która podtapia swojego trenera, czeka aż się przestanie wiercić i wyciąga na powierzchnie żeby nie zginął.
Sprytne są bardzo:
E.....e - @rzep: a tak serio, to one budzą we mnie większy niepokój niż rekiny. Gdzie...
  • Odpowiedz
@rzep: Kiedyś czytałem artykuł o delfinach: za wyłowione śmieci z basenu dostawały rybki. Co by mieć większy profit to chowały sobie część śmieci pod kamieniem na dnie basenu ; oddawały je po kawałku. Pewnego razu do basenu wpadła mewa. Jako, że była sporawa to delfin dostał za nią większy profit. I tak zaczęło się polowanie na mewy ( ͡º ͜ʖ͡º) Rybki były chowane w miejscu
  • Odpowiedz
@EdwinHubble: Gdyby kogoś interesowało to gif jest z pokazów z Loro Parque, warto na youtube obejrzeć, a jak ma się okazje to na żywo zobaczyć bo robi wrażenie.
  • Odpowiedz
@rzep: a tak serio, to one budzą we mnie większy niepokój niż rekiny.

@EdwinHubble: Przecież rekin to ryba, śmiertelnie niebezpieczna ale jednak ryba. Orka to ssak, bardzo inteligentna, przebiegła i mordercza.
Z ciekawostek to różne stada orek mają różne dialekty porozumiewania się, witają się po spotkaniu tyle, że zamiast podawać rękę, jak eskimosi pocierają się nosami. Co dla mnie zaskakujące, to np. sposób polowania na delfiny które mają
  • Odpowiedz
Co ciekawe ludzi podobno nie tykają, inteligentne bestie wiedzą, lub się kiedyś nauczyły, że człowiek też ma swoje stado które się będzie mścić :)


@surlin: Za tą puentę daję plusa jak stąd do Stulejowa!
  • Odpowiedz