Wpis z mikrobloga

@Kwilos: ja bym olał etutora bo masz go tylko na 6 miesięcy. a SM (o którym piszę w linku wyżej) możesz wykupić na zawsze i mieć u siebie na kompie i na jeszcze kilku urządzeniach.
  • Odpowiedz
@marnapanidomu: @duckar: o ile niemiecki to chcę się od początku uczyć ( tzn przypomnieć podstawy z podbazy i gimbazy) tak angielski tylko "potrenować", bo dawno nie używany był i się zapomina trochę ;/ Jak na razie zostanę przy duolingo i sprawdzę memrise, a jak wrócę z wakacji i zostanie trochę pieniędzy to się w niemiecki pobawię :) Dzięki za porady ;)

  • Odpowiedz
@Kwilos: Ja SM skończyłem pierwszy poziom niemieckiego. Zacząłem drugi. Jeszcze oczywiście guzik umiem. Ale radocha jest jak gdzieś coś przeczytam lub usłyszę i zrozumiem :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@duckar: ja w planach mialem wyjechac do niemiec, chociaz nie lubie ani ich, ani jezyka:P Ale jak na razie koncze dalej studia i zobaczymy za rok/dwa jak juz nic nie bedzie na glowie :)
@marnapanidomu: pewnie, ze indywidualne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
eTutor to obecnie najpopularniejszy kurs języka angielskiego. Według mnie każdy kto chce uczyć się samodzielnie przez Internet powinien go wypróbować w pierwszej kolejności (tym bardziej, ze rejestracja konta jest darmowa).
Przydatne linki dla zainteresowanych: Opis kursu i video jak uczyć się na eTutor znajdziecie na tej stronie
Opinie o eTutor - tu macie wiele opinii na temat tego kursu.
  • Odpowiedz