Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem odmowę reklamacji z serwisu i uwaga powodem odmowy jest "Weryfikacja techniczna reklamowanego towaru wykazała, że towar jest zgodny z umową. Powodem podanych w zgłoszeniu reklamacyjnym objawów pracy urządzenia jest NATURALNE ZUŻYCIE ELEMENTU EKSPLOATACYJNEGO" wszystko byłoby ok ale tu chodzi o roczny telefon komórkowy, a nie o kurtkę. Był 2 raz bo za pierwszym razem wymieniono płytę główną i telefon od razu przy odbiorze się włączył w domu po 15 min niestety już nie, euro rtv agd telefon naprawiło "na swój koszt". Ubiegam się o rękojmie i zwrot gotówki ponieważ telefon nie jest mi już potrzebny czy da się od tego odwołać i jakie są szanse. Co w telefonie może się naturalnie zużyć? ( ͡º ͜ʖ͡º).
#telefony #komputery #reklamacja #prawo
  • 5
@Adams_GA: haha no jasne!:D Nie no bardziej chodzi mi o to że może on wpłynąć na reklamacje pozytywnie. Bo powód typu naturalne zużycie elementu gdzie w pierwszej reklamacji była wymieniana płyta główna brzmi komicznie i raczej wątpię żeby mogli się z tego wybronić.
@Sebosam: nie no rzecznik Ci co najwyżej pomoże napisać pismo. Według mnie powinieneś iść do rzeczoznawcy, dostać opinię i napisać pismo reklamacyjne (coś ala odpowiedź na reklamację, ale tego tak nie nazywaj)