Wpis z mikrobloga

mircy, taka mądrość
jako rasowy januszbiznesu robie gównoburze każdemu partnerowi, który chce mnie #!$%@? na 50zł+.
Tak robie.
Gadałem ze znajomym, który ma firme budowlaną, nie jest żadnym #!$%@? milionerem, ma troche swojego cięzkiego sprzetu, 20 ludzi zatrudnionych i mi mówi takie zdanie, ze jak go ktoś #!$%@? na mniej niz zł 20k, to w #!$%@? z nim, ale po zadnych sadach nie chodzi. Szkoda mu czasu i przede wszystkim zdrowia, bo juz jeden zawal mial.

Czytajac te wszystkie gownoburze na wykopie o 200zł, czy nawet patrzac na sam popularnosc tagu rozdajo, zastanawiam sie, czy tu na wykopie to same tylko takie januszebiznesu jak ja siedza??

#gownoburza #januszebiznesu #afera #ecommerce
  • 8
Gadałem ze znajomym, który ma firme budowlaną, nie jest żadnym #!$%@? milionerem, ma troche swojego cięzkiego sprzetu, 20 ludzi zatrudnionych i mi mówi takie zdanie, ze jak go ktoś #!$%@? na mniej niz zł 20k, to w #!$%@? z nim, ale po zadnych sadach nie chodzi.


@matcheek: dziwne, że jeszcze ma co do garnka włożyć. A może twój znajomy to Stachursky i żywi się słońcem?
@Xizor: proste pytanie jakie mi zadal, ile jest warta godzina twojej pracy.
Jesli spedzasz cztery godziny, zeby zlozyc reklamacje o 120zł, to znaczy, ze cos tu nie gra.
Jak pisalem. Sa rzeczy wazniejsze od pieniedzy. #!$%@? jeden kontrakt. Najwyzej zwolnisz jakieso mlodszgo pomagiera. Chodzenie po prawnikach i sadach to naprawde w #!$%@? stresujace zajecie, a jak pisalem, jest juz po zawale.
Sa rzeczy wazniejsze od pieniedzy. #!$%@? jeden kontrakt.

@matcheek: Tak są. Renoma. A tej nie zdobywa się ujebywaniem kontraktów

Chodzenie po prawnikach i sadach to naprawde w #!$%@? stresujace zajecie.

A dać się robić w uja na 20k nie jest stresujące? Jak ma taką firmę, że może sobie pozwolić na utratę takich pieniędzy to znaczy, że stać go na dobre wsparcie prawne.
@Xizor: ejj, nie obrazaj mojego znajomego. Nie mozesz wiedzec jak dlaczego nie dostal kasy dlatego zakladanie, ze nie dostal bo cos #!$%@?, jest delikatnie mowiac rasistowskie.

I dalej #!$%@? w kolo macieju. Jest watlego zdrowia. Co ci po 20k jak organizm nie wytrzyma stresu??
Takie pytanie??

Jak pisalem, sam scigam juz za 50zł i zastanawiam sie tylko czy warto siwiec sie stresowac dla takich "majatkow".