Wpis z mikrobloga

Spoko ale jak pisze jej, bo nie moge sie dodzwonic a nachodzić nie będe, żeby po prostu powiedziała ocb i że przecież jej nie pogryze a tu nic. Bez sensu dla mnie ale ok. @coil raczej nie, przynajmniej nie dała żadnego znaku żebym ją meeczył, raczej odwrotnie i nagle sie pod ziemie zapadla
@captainoats: tutaj wszyscy jak jedna rodzina ( ͡º ͜ʖ͡º), odczekaj i zobacz co sie stanie, ale jak dla mnie to najwazniejszy w relacjach jest przeplyw informacji - tak samo jak w zyciu, jesli ma cie w dupie czy cos w tym stylu powinna ci powiedziec, szkoda twojego czasu i energii, chociazby przez zwykly szacunek do ciebie powinna tak zrobic, albo cokolwiek ze ma trudniejszy okres w
@captainoats: Zgłupiałeś, czyli nastawiałeś się na coś? No niestety z autopsji powiem, że nie jest to dobra metoda, chociaż dziewczyny tak odlatują momentami, że trudno się nie dziwić i ja Ciebie rozumiem. Może po prostu stwierdziła, że to nie to i tyle. Z tego co relacjonujesz nie wykazuje dojrzałego zachowania. Tak jak pisze @minusuj, poczekaj trochę, może sobie przypomni. Jak traktuje Cie poważnie i coś czuje to się odezwie (chociaż
@captainoats: Dziewczyny tak mają. Często nie mówią rzeczy dosłownie. Ciężko stwierdzić dlaczego, może chce Cię mieć jako "opcję", może chce żebyś o nią walczył, może po prostu ma wyrąbane, może jakaś koleżaneczka jej narobiła we łbie, może ma innego chłoptasia na boku. Odpowiedzi może być mnóstwo.