Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3
polecam najnowszego patcha, naprawdę warto. Najpierw pojechałem do jednej wioski niedaleko bagien, tak jak nigdy nie odczuwałem spadków fpsów pomimo, że gram na xgównie, to teraz w tej wiosce mam jakieś 12fpsów, sprawdziłbym gdzie jeszcze są te spadki, ale po tym jak umarłem gra zawiesiła się na ciągłym ładowaniu (wyłączyłem konsole po 10 minutach czekania). elo
  • 11
  • Odpowiedz
@blubi_su: No niestety bugów jest pełno, widać dosyć mały budżet w porównaniu do innych gier i brak doświadczenia z grami z dużym, otwartym światem. Ale cały czas pracują nad patchami(kolejny ma wyjść jutro), zwracają uwagę na opinie graczy i uwzględniają je w poprawkach, za to ogromny plus dla REDów.
  • Odpowiedz
@blubi_su: @Murzinio: Czy tylko u mnie gra śmiga praktycznie bezproblemowo? :D Raz mi Geralt wyleciał w powietrze zsiadając z łódki, Płotka ma porażenie mózgowe, ale prócz tego z grą nie mam problemów.
  • Odpowiedz
@Xune: serio? U mnie kuleje wszystko. Od grafiki przez fizykę po fabułę... mam ponad setkę screenów z bugami graficznymi jak latające zwłoki czy przechodzenie przez ściany, po oddychanie pod wodą i wieczną przepaść...
  • Odpowiedz
@blubi_su: To nie, ale w sumie znalazłem jeszcze jedno: jak dłużej pogram i wchodzę do Novigradu to chwilę zajmuje wczytanie tego wszystkiego. Pewnie więcej ramu by rozwiązało sprawę, nie wiem czy to "bug" gry czy niedomagania sprzętu xD

Grafika jest śliczna i piękna, prędzej uschnę niż zacznę płakać o dałngrejd bo i po stokroć wolę klasycznego Morrowinda z klimatem niż nudny jak #!$%@? Skyrim którego można tydzień modować na grafikę
  • Odpowiedz
@Xune: no właśnie jak przechodziłem za pierwszym razem, to nie miałem bugów prawie w ogóle, raz mi się jedna postać tylko na chwile zawiesiła, która za mną szła. Teraz zacząłem grać od nowa na najwyższym i działało trochę gorzej, ale nawet, ale po tym dzisiejszym patchu jest #!$%@? i sobie chyba odpuszcze już.
  • Odpowiedz