Wpis z mikrobloga

#bf3 #battlefield3 #gry Pododawajcie mnie bo nie mam przyjaciół i smutno :( nick: Kissu_PL

Powiedzcie mi jeszcze, da się inaczej uruchamiać grę a nie przez przeglądarke i battlelog? Albo chociaż zmienić przeglądarke, bo uruchamia mi się to w operze a jak wiadomo ona muli kompa :(
  • 8
@Krs90: Uruchamia się w domyślnej, ale możesz po prostu wejść z innej przeglądarki na battlelog.battlefield.com i już. Jak chcesz zmienić serwer to szybciej jest jak się alt+tabujesz do windowsa i wybierzesz serwer zamiast zamykać grę i otwierać ją na nowo, tylko nie rób tego jak akurat się mapa zmieni, bo się wywali.
@Krs90: ja mam od premiery bf3 i chaos mi nie przeszkadza bo mam 100+h w tę grę wbite ale to, że jety są useless, tanki są op, heli są op ale bardzo wolno się respią i jak grasz engiem to nigdy czołgu sam nie rozwalisz a tym bardziej samolotu, chociaż heli da się rozwalić a reszta klas useless jak grasz na 64os.
@corinarh: też mam bfa od premiery i ponad 360h rozegrane i mam trochę inne przemyślenia. Co do pojazdów - trzeba odblokować wszystkie dodatki w nich - bo np tank bez ulepszeń, nie ma żadnych szans tankiem w full opancerzeniem. Co nie zmienia faktu że wystarczy pare C4 i jest po Tanku. A co do "reszta klas useless jak grasz na 64os" to zależy od tryby gry. Na TDM - ASS/SUP, CONQUEST
@skatedo: z tankiem się zgadzam, z c4 nie za bardzo bo bez jeepa ani motora nie ma szans żeby podejść do czołgu (bo zostały same ogary którzy widzą 360) no i z klasami więcej masz racji niż ja :S ale i tak na td engineer jest cholernie mocny tak samo recon więc połowicznie się zgodze