Wpis z mikrobloga

Ja tylko dodam od siebie pewną anegdotkę, akurat w temacie. Ładnych parę lat temu na otomoto stała szara (bądź srebrna) Corvetta c6 z gazem. Gościu napisał, że zamontował bo mógł, a przy okazji montował we wszystkich dotychczasowych samochodach i sprawdzała się znakomicie. Prosił też żeby nie zawracać mu d--y jakimiś pierdołami o profanacji, bo samochód idzie na gazie jak i na benzynie. Ba, z tego co pamiętam był do drugi albo i
  • Odpowiedz
@emil46: tak przypuszczałem, choć nie byłem pewien. Piękny ma przód, za to tył kompletnie mi się nie podoba. Brawo dla gościa, po miescie sobei jezdzi na gazie a jak chce poszaleć to przełącza na benzynkę. :)
  • Odpowiedz
Auta typu ferrari, porsche, lampo, corvette itp. są dla ludzi którym zbywa pieniędzy, a nie dla ludzi którzy przeliczają, że gdy dostaną pieniądze z wypłaty, zatankują LPG i opłacą ratę kredytu to będą mieli co włożyć do garnka.


@plebsik: A skąd wiesz ile zarabia ten facet, gdzie mieszka i na co ma kredyt? Porównanie Corvety do Ferrari jest co najmniej niesmaczne i mocno januszowe. Chociaż po tym co wypisujesz to
  • Odpowiedz
@sorek: weś biedaq cebulaq daj se spokój, przecież przez lpg wybuchają samochody, padają kolektory wydechowe, spada moc, a tak w ogóle to gaz do zapalniczki se wlej a nie do auta
#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(
  • Odpowiedz
@emil46: Kupisz kiedyś auto, to zrozumiesz, aktualnie jesteś jedną z ostatnich osób które powinny się udzielać. Wcześniej miałem auto z gazem, aktualnie jeżdżę dieslem, przyrzeklem sobie, że nigdy więcej nie kupię diesla - koszt przejechania 100 km (1.9 TDI here) jest porównywalny do ~3.5-4.0 litrowego benzyniaka z LPG, a radość z jazdy to niebo a ziemia.
  • Odpowiedz